AKTUALNOŚCI

Alfa-Sped wchodzi do parku logistycznego Kraków II

Operator logistyczny wynajął nieco ponad 2 tys. mkw. w parku logistycznym Kraków II należącym do Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

BIK Kraków II, źródło: http://www.bik.com.pl/

BIK Kraków II, źródło: http://www.bik.com.pl/

Firma Alfa-Sped Sp. z o. o. Spółka Komandytowo – Akcyjna jest nowym klientem Biura Inwestycji Kapitałowych. Na podstawie zawartej umowy najmu będzie korzystała z nieco ponad 2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym Kraków II. Operator logistyczny koncentruje się na wysokiej jakości usługach transportowych dostosowanych precyzyjnie do profilu swoich klientów. Realizuje również przewozy niestandardowe. Na polskim rynku działa od 1994 r.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z nowym podmiotem. W naszych obiektach oferujemy wysoki standard usług. Bardzo elastycznie reagujemy na potrzeby najemców. Widzimy, że jest to doceniane przez obecnych i potencjalnych partnerów” – powiedział Krzysztof Mucha Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.
Park logistyczny Kraków II zlokalizowany jest w dzielnicy Rybitwy, czyli w przemysłowej części Krakowa. W odległości 1,5 km od obiektu przebiega wschodnia obwodnica miasta. Park logistyczny oferuje ok. 10 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz prawie 1 tys. mkw. powierzchni biurowo – socjalnej. „Obecnie w CL Kraków II mamy jeszcze dostępne moduły nie przekraczające 1000 mkw. powierzchni magazynowej, z możliwością natychmiastowego wynajęcia” – dodał Krzysztof Mucha.
Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ok. 55 tys. mkw. powierzchni magazynowych. Posiada też dwie galerie handlowe, jedną w Puławach, a drugą w Bielsku-Białej.

źródło: http://www.bik.com.pl