AKTUALNOŚCI

American Broast w Galerii Grodovej

Restauracja sieci American Broast znajdzie się na parterze Galerii, niedaleko głównego wejścia. Zajmie powierzchnię 109 mkw. Restauracja serwuje pieczonego kurczaka, kanapki z kurczakiem, w różnych odsłonach, burgery wołowe, z rybą oraz wegańskie a także wybór sałatek, napojów, w tym również shake’ów.

 „- Galeria Grodova, z uwagi na swoją centralną lokalizację, to doskonałe miejsce zarówno na zakupy modowe, produktów codziennego użytku jak i oferty sprofilowanej – elektronika czy sport i  hobby” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Grupie NAPOLLO. „-Bardzo dobrym uzupełnieniem tej oferty będzie gastronomia, miejsce gdzie można się spotkać lub zatrzymać w trakcie robienia zakupów” – dodaje Dorota Beltrani.

W  Galerii znajdą się również usługi, w tym m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, biuro podróży Active Travel, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera i salon Play.

Budowa centrum rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku. Otwarcie planowane jest na grudzień 2016 r. Całkowita powierzchnia to 9000 m², powierzchnia najmu wynosi 5 100 m² na dwóch poziomach. Galeria dysponuje parkingiem podziemnym.

Źródło: Napollo