AKTUALNOŚCI

Amplio Investments w Catalina Office Center

Firma Amplio Investments dołączyła do grona najemców w biurowcu Catalina Office Center, w Warszawie. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu właściciela budynku, spółkę Catalina Investment. Natomiast eksperci z agencji Resident1 – Nieruchomości Komercyjne wspierali w transakcji najemcę. 

źródło: mat.prasowe

źródło: mat.prasowe

„Dogodne położenie Catalina Office Center, u zbiegu ulic: Puławskiej i Rzymowskiego, zapewnia sprawny dojazd samochodem w każdym kierunku, zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko Okęcie. Biurowiec, zlokalizowany w sąsiedztwie rozległego i pełnego zieleni terenu Wyścigów Konnych, oferuje najemcom spokój i przyjemne środowisko pracy. To znakomita alternatywa biurowa. Cieszymy się, że firma Amplio Investments powiększyła grono najemców Catalina Office Center.” – mówi Jakub Denus, Junior Negotiator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank. 

Amplio Investments wynajęło biuro o powierzchni 650 m kw., usytuowane na drugim piętrze w budynku.

„Obsługujemy naszego klienta od samego początku powstania jego firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ostatecznie mamy możliwość oferowania naszym klientom najlepszych i najnowocześniejszych powierzchni biurowych w Warszawie, takich, jak w biurowcu Catalina. Jest to wynik, na który pracuje nasz cały zespół.” – dodaje Grzegorz Kolański, Doradca ds. powierzchni biurowych w agencji Resident1 – Nieruchomości Komercyjne. 

Catalina Office Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A, o łącznej powierzchni całkowitej około 13 700 m kw. Jego nowoczesna i dynamiczna bryła jest widoczna ze wszystkich stron. Taka unikatowa ekspozycja biurowca jest gwarancją identyfikacji dla najemców. Liczne, duże przeszklenia fasady budynku zapewniają doskonałe doświetlenie powierzchni światłem dziennym.

źródło: mat.prasowe