AKTUALNOŚCI

Aneta Rogowicz-Gała nowym partnerem w Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała dziś, że Aneta Rogowicz-Gała zostanie Partnerem firmy z dniem 1 stycznia 2015 r. Nominacja dla Anety jest wyrazem uznania jej znaczącego wkładu w rozwój działu zarządzania nieruchomościami firmy, który powstał w 1998 r. i obecnie zarządza budynkami o łącznej powierzchni ok. 630 000 mkw.

Aneta Rogowicz-GałaAneta Rogowicz-Gała dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w 2004 r., a dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami została w 2012 r. Dotychczas zajmowała się obsługą wielu prestiżowych obiektów, takich jak Złote Tarasy, Metropolitan, Focus, Green Horizon, Crown Square, Saski Point, Saski Crescent, Bitwy Warszawskiej Business Centre, Centrum Królewska i Katowice Business Point. W ostatnim czasie dzięki zaangażowaniu Anety znacząco poszerzył się portfel nieruchomości handlowych zarządzanych przez firmę, który obejmuje między innymi duże portfele aktywów należących do Tristan Capital Partners i elbfonds Development.

Charles Taylor, Partner Zarządzający firmy Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: „Aneta wniosła olbrzymi wkład w rozwój firmy. Jest zaufanym doradcą klientów oraz świetnym mentorem i liderem zespołu. W pełni zasługuje na awans i cieszymy się z możliwości dalszego rozwoju”.

Aneta Rogowicz-Gała jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobyła dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i posiada tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors).

Źródło: www.cushmanwakefield.pl