AKTUALNOŚCI

Apteki GEMINI w gdańskiej Alchemii

Do grona najemców Alchemii dołączyła ogólnopolska sieć aptek GEMINI. Firma przeniosła do kompleksu swoją centralę, funkcjonującą do tej pory w innej lokalizacji w Gdańsku. Jej biura mieścić się będą w wieży biurowej Aurum pierwszego etapu kompleksu i zajmą powierzchnię blisko 450 m2.

źródło: http://www.media.alchemia.gda.pl/

źródło: http://www.media.alchemia.gda.pl/

– Sieć aptek GEMINI to kolejna firma, która relokowała swoją siedzibę do Alchemii. Organizacje dostrzegają potrzebę podnoszenia komfortu i bezpieczeństwa swojej pracy. Wychodzą też naprzeciw potrzebom swoich pracowników, lokując biura w nowoczesnych, dobrze skomunikowanych obiektach, z dostępem do licznych usług towarzyszących – mówi Maciej Brożek, Pełnomocnik ds. Rozwoju w firmie Torus, będącej deweloperem Alchemii.  

Sieć Apteki GEMINI należy do firmy prowadzącej apteki stacjonarne w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, wielkopolskim, podlaskim oraz lubelskim. Pierwsza placówka powstała w 1990 roku w Wejherowie. Apteki zlokalizowane są między innymi w centrach handlowych, przy dużych osiedlach i głównych ulicach. Przez wiele lat działalności na rynku firma zdobyła zaufanie klientów, wypracowując jednocześnie status lidera na pomorskim rynku aptek. Sieć prowadzi też największą w Polsce aptekę internetową www.aptekagemini.pl.

źródło: http://www.media.alchemia.gda.pl