AKTUALNOŚCI

Archicom podnosi standardy w West Forum Business Center i przekazuje nowoczesną powierzchnię biurową

Wrocławski deweloper Archicom wprowadził nowoczesne rozwiązania techniczne i aranżacyjne podnoszące komfort i energooszczędność przestrzeni w budynku biurowym West House 1A,  który jest częścią rozwojowego kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej. Lider branży IT – Sygnity S. A. – jako pierwszy najemca ma możliwość prowadzenia działalności operacyjnej w nowych warunkach.   

źródło: mat. prasowe

Dla obecnych i przyszłych najemców West House 1A przygotowana została zupełnie nowa jakość wykończenia, co w bezpośredni sposób podniosło funkcjonalność i zoptymalizowało koszty użytkowania nieruchomości.

– Archicom na bieżąco śledzi najnowsze trendy na rynku i dostosowuje produkty do oczekiwań najemców. Na możliwość dokonywania takich zmian pozwala nam przede wszystkim dobry projekt architektoniczny, który z łatwością można adaptować. Jako deweloper z własnym studiem projektowym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, proponując dopasowanie przestrzeni do ich potrzeb. Fit out jest niezmiennie kluczowy podczas negocjacji, dlatego w swoich działaniach przewidujemy na ten cel dodatkowy budżet – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A. 

Sygnity, jeden z czołowych dostawców rozwiązań IT w Polsce, działa na rynku od ponad 25 lat. Na co dzień z systemów tej firmy korzystają organizacje w różnych sektorach, przede wszystkim w obszarze publicznym, bankowo-finansowym i utilities. Wrocławski oddział spółki to wieloletni partner dewelopera. Najemca zdecydował się pozostać w sprawdzonej lokalizacji, ale z zupełnie nową aranżacją przestrzeni. Przekazane Sygnity piąte i szóste piętro biurowca West House 1A, zostały poddane readaptacji zgodnie z nowym standardem wykończenia oferowanym przez Archicom. Tym samym kolejny raz rozwiązania projektowe Archicomu przekonały najemcę do tego, aby kontynuował współpracę.

– Gwarancją sukcesu każdej firmy jest jej rozwój. Dlatego bardzo doceniamy zmiany jakie zachodzą w obecnie wynajmowanym przez nas budynku. Wynajmujący wprowadził nowe rozwiązania techniczne. Przygotowano dla nas nowy standard wykończenia, który w bezpośredni sposób wpływa na poprawę warunków pracy, użyteczności i efektywności wykorzystywanej przez nas powierzchni. – komentuje  Jakub Leśniewski, Wiceprezes Zarządu Sygnity S.A. ds. finansowych. 

Funkcjonalne, energooszczędne biuro w dobrej cenie

Nowy standard gwarantuje,  że biurowiec poza dotychczasowymi walorami spełni także rosnące oczekiwania potencjalnych inwestorów z Polski i zagranicy.  Zmiany obejmują zarówno nowy układ powierzchni: przestrzenie open space, salki spotkań z możliwością podziału ścianami mobilnymi, budki telefoniczne, pokoje relaksu, jak i najnowsze rozwiązania techniczne, które w bezpośredni sposób wpływają na poprawę komfortu pracy. Budynek West House 1A zyskał funkcjonalne podnoszone podłogi umożliwiające przebudowę i korzystanie z instalacji teletechnicznych w trakcie użytkowania pomieszczeń oraz nowe podwieszane sufity z energooszczędnymi oprawami ledowymi. Wszystko to wpływa na dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy. Stolarka drzwiowa spełnia obecnie podwyższone normy izolacji akustycznej, podłogi pokrywa trwała modułowa wykładzina o wysokich parametrach pochłaniania hałasu, a usprawnione rozwiązania wentylacyjne i klimatyzacyjne z systemem nawilżania powietrza podnoszą jakość i energooszczędność biurowca.

Archicom poprzez swoje działania w różnych obszarach zawsze stara się być konkurencyjny, co realizuje m.in. dzięki oferowaniu jednych z najniższych opłat eksploatacyjnych we Wrocławiu,  korzystnym warunkom współpracy przy aranżacji powierzchni oraz wielu innym, negocjowanym indywidualnie z każdym najemcą, form wsparcia. West Forum gwarantuje rozwiązania wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych BPO, SSC i IT. Budynek ma do zaoferowania jeszcze ok. 5000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. West House 1A jest budynkiem zrealizowanym w ramach kompleksu West Forum, który daje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju pod jednym adresem.

źródło: mat. prasowe