AKTUALNOŚCI

Ashland Poland zostaje w UBC II

Siedziba Ashland Poland pozostaje w University Business Center II (UBC II). W kwietniu 2016 roku firma przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni około 1 020 m2. W efekcie tej transakcji budynek biurowy UBC II został niemal w całości wynajęty. Właściciela budynku, Savills Investment Management, reprezentowała firma Knight Frank, wyłączny agent i zarządca nieruchomości UBC II.

UBC II

Firma Ashland Poland, część renomowanej marki globalnej, jest obecna na rynku polskim od 1997 roku. Specjalizuje się w dostawie specjalistycznych środków chemicznych dla wielu gałęzi przemysłu, takich jak przemysł budowlany, wytwórczy czy farmaceutyczny.

„Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować właściciela budynku na wszystkich etapach procesu. UBC II od lat przyciąga znane na świecie marki i firmy, co świadczy o wysokim potencjale oferowanych powierzchni. Budynek, który charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i widocznością, daje najemcom gwarancję rozpoznawalności” – mówi Karol Grejbus, Senior Negotiator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Biurowiec University Business Center II, zlokalizowany w dzielnicy Mokotów w Warszawie, oferuje około 19 000 m2 powierzchni biurowej.