AKTUALNOŚCI

Bagry Park III poszerza krakowską ofertę ATAL S.A.

ATAL S.A., lider małopolskiego rynku nieruchomości, uzupełnia swoją ofertę o III etap osiedla Bagry Park. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bagrowej, w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry. Do sprzedaży trafiły 83 mieszkania oraz 8 lokali usługowych. To już druga nowa inwestycja o ofercie dewelopera w Krakowie w tym roku, a już w przyszłym tygodniu dostępna będzie kolejna. Cena za mkw. wynosi od 6000 do 6200 złotych brutto.

 

Osiedle Bagry Park to jedno z największych osiedli ATAL S.A. w Krakowie. W obecnie realizowanych trzech etapach powstają 24 obiekty, w których znajdzie się 546 lokali. Spójne architektonicznie, eleganckie budynki zostaną wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich elewacje, pokryte tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacone zostaną klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy ze szklanymi balustradami.

Projekt Bagry Park został bardzo dobrze przyjęty przez rynek. W niecałe półtorej roku od uruchomienia sprzedaży, nabywców znalazło 285 mieszkań z dotychczas dostępnych 455. Kolejnych 37 jest objętych rezerwacją. Trzeci etap inwestycji powoli osobom zainteresowanym zamieszkaniem w Podgórzu wybierać z jeszcze bogatszej oferty – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.

W trzecim etapie projektu Bagry Park powstaną dwa budynki, w których znajdą się 83 funkcjonalne mieszkania. W ofercie są lokale o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 26,44 do 93,31 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach osiedla Bagry Park III w podziemiach budynków powstanie parking na 53 samochody, a dodatkowo, w zewnętrznej części kompleksu przewidziano 38 miejsc postojowych, w tym również dla osób niepełnosprawnych. W trzecim etapie osiedla znajdzie się 8 lokali usługowych, dzięki którym przyszli lokatorzy będą mogli zaspokoić codzienne potrzeby.

Bagry Park będzie się wyróżniać bogatym zagospodarowaniem terenu. Specjalnie dla rodzin z dziećmi przewidziano dwa place zabaw. Pomiędzy budynkami zostaną postawione altany ogrodowe, a dla sportowców zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bagry Park powstaje w Podgórzu, na terenie szybko rozwijającego się Płaszowa. Rozległe tereny rekreacyjne Zalewu Bagry, oddalone zaledwie kilka minut od inwestycji, są miejscem odpowiednim do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego. Natomiast bliskość placówek oświatowych oraz dużych sklepów ułatwi przyszłym lokatorom załatwianie codziennych obowiązków. Osiedle będzie także dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami miasta, m.in. dzięki usytuowanej niedaleko pętli Mały Płaszów oraz nowo otwartej estakadzie, po której jeździ szybki tramwaj.

Kraków obok Warszawy jest priorytetowym miastem w strategii ATAL S.A. Dlatego utrzymujemy tu szeroką ofertę. Oprócz III etapu Bagry Park, do sprzedaży wprowadziliśmy w tym roku także projekt Bajeczna Apartamenty, w którym jest 186 mieszkań. Jeszcze w lutym planujemy uzupełnić ofertę o kolejną nową inwestycję –  dodaje Zbigniew Juroszek.

W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A., oprócz trzech etapów Bagry Park, w sprzedaży znajdują się inne projekty w zróżnicowanych lokalizacjach. Na krakowskich Grzegórzkach powstaje nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można nabyć mieszkania w IV i V etapie kompleksu Bronowice Residence oraz w inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w centrum Krakowa zainteresują się ofertą prestiżowego projektu Masarska 8 Apartamenty. Natomiast w Czyżynach ATAL proponuje nowoczesne City Towers Czyżyny II.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku, II etapu na II kwartał 2017, natomiast prace na III etapie osiedla zakończa się w III kwartale 2017 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.

Więcej informacji na stronie www.bagrypark.pl.

źródło: mat. prasowe