AKTUALNOŚCI

Batory Office Building II z przedłużoną umową najmu

PMPG Polskie Media SA (dawniej Platforma Mediowa Point Group), wydawca tygodników Wprost oraz Do Rzeczy, przedłużył umowę najmu powierzchni w należącym do Grupy Liebrecht & wooD biurowcu Batory Office Building II w Warszawie. Firma działa w nim od 2014 roku.

Batory_Office_Building_II

W budynku położonym w Alejach Jerozolimskich, PMPG Polskie Media SA zajmuje dwukondygnacyjne biuro o powierzchni ponad 1 200 mkw. Na mocy przedłużonej umowy, spółka pozostanie w nim co najmniej przez kolejne cztery lata.

„Batory Office Building II oferuje w pełni wyposażone, komfortowe przestrzenie do pracy, będąc jednocześnie budynkiem doskonale skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Cieszymy się, że jego zalety nie tylko przyciągają nowych najemców, ale też skłaniają dotychczasowych do przedłużenia umów najmu” – mówi Katarzyna Gontarska, Dyrektor ds. Wynajmu w Grupie Liebrecht & wooD.

6-kondygnacyjny Batory Office Building II dysponuje łącznie 7 800 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Położenie budynku w pobliżu węzła drogowego Salomea umożliwia najemcom wygodny dojazd do centrum stolicy, Południowej Obwodnicy Warszawy, autostrady A2 czy Lotniska Chopina.