AKTUALNOŚCI

“Be Poland Think, Solve & Execute” z biurem w Q22

Be Poland Think, Solve & Execute, wiodąca ogólnoeuropejska firma doradcza, dostawca usług ICT dla branży finansowej, należąca do Be Group, wprowadzi się do warszawskiego biurowca Q22 w połowie września br. Rozwijająca się spółka zajmie powierzchnię na 28 piętrze. Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza BNP Paribas Real Estate Poland.

Joanna Andryszczyk, BNP Paribas Real Estate

Joanna Andryszczyk, BNP Paribas Real Estate

“Nasze wsparcie polegało między innymi na dogłębnej analizie warszawskiego rynku biurowego biorąc pod uwagę czynniki zarówno finansowe jak i te pozafinansowe. Zależało nam na zaprezentowaniu klientowi wszystkich najlepszych opcji, które będą spełniać jego wysokie oczekiwania.” – mówi Joanna Andryszczyk, Młodszy Konsultant, Reprezentacja Najemcy, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Q22 to nowoczesny wysokościowy budynek biurowy położony w samym centrum strefy biznesowej miasta, przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. Sąsiedztwo transportu publicznego, przede wszystkim nowej stacji metra Rondo ONZ, są niewątpliwie wielką zaletą lokalizacji nowego biurowca.

wakulska_monika_8_web

Monika Wakulska, BNP Paribas Real Estate

“Kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji była lokalizacja w centrum. Dodatkowo naszemu klientowi zależało na module, który spełni wszystkie założone standardy i będzie się znajdował na wysokim piętrze.” – dodaje Monika Wakulska, Konsultant, Reprezentacja Najemcy, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

“Odkąd zaczęliśmy szukać dogodnej powierzchni na naszą siedzibę w Warszawie, skupialiśmy się na budynkach, które odzwierciedlałyby filozofię naszej firmy. Budynek Q22 łączy teraźniejszość z przyszłością poprzez swoją innowacyjność stanowiąc jednocześnie inspirację do dalszych działań. Uznaliśmy że to idealne miejsce na nasze biuro. Profesjonalizm i dogłębna wiedza na temat rynku nieruchomości zaprezentowane przez BNP Paribas Real Estate Poland miały wielkie znaczenie dla powodzenia tego projektu.” – mówią Patrizio Sforza, Prezes Zarządu Be Poland i Andrea Lo Solfo, CEO Be Poland.

Źródło: BNP Paribas Real Estate