AKTUALNOŚCI

Biura Kupca Poznańskiego przyciągają najemców na dłużej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy dział wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland doprowadził do przedłużenia 3 umów najmu dotyczących ponad 3 tys. m kw. BNP Paribas Real Estate Poland jest również zarządcą nieruchomości oraz jako agent wyłączny reprezentuje jego właściciela  w procesie wynajmu powierzchni handowych i biurowych.

Kupiec Poznański

Kupiec Poznański

Umowy najmu przedłużyła jedna z największych firm z branży spozywczej w Polsce, instytucja finansowa a także firma specjalizująca się w organizacji szkoleń.

Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland komentuje: „Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu do każdego z najemców, udało nam się sfinalizować umowy najmu dla prawie 30% powierzchni biurowej. Przy przedłużeniu umów wprowadzony został obmiar powierzchni według normy BOMA, co jest pierwszym etapem realizacji szerszej strategii repozycjonowania obiektu. Jej finalny kształt, będący obecnie przemiotem intensywnych prac z właścicielem budynku, zaprezentujemy  w ciągu najbliższych kilku miesięcy.”

Kupiec Poznański to budynek biurowo-handlowy o powierzchni ponad 20 tys. m kw., położony przy Placu Wiosny Ludów, zaledwie 200 metrów od Starego Rynku w Poznaniu. Biura w Kupcu Poznańskim posiadają bezpośredni dostęp do szeregu ugododnień dostępnych w części handlowej budynku oraz charakteryzują się dogodną lokalizacją u zbiegu 7 linii tramwajowych.

Źródło: bnpparibas.media.pl