AKTUALNOŚCI

Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi zostanie skomercjalizowany przez CBRE

Inwestor realizujący inwestycję Ogrodowa Office w Łodzi, firma Warimpex, wybrała CBRE jako wyłącznego agenta prowadzącego komercjalizację tego projektu biurowego. Planowany termin oddania obiektu do użytku to koniec 2017 roku.

Źródło: Ogrodowa Office

Źródło: Ogrodowa Office

Budynek Ogrodowa Office powstaje w sercu Łodzi, przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej, w pobliżu najważniejszych miejsc publicznych w Łodzi, takich jak Manufaktura, Pałac Izraela Poznańskiego, ulica Piotrkowska i hotel andel’s, wybudowany przez Warimpex i należący do firmy. Lokalizacja projektu, dzięki bliskiej odległości od głównych ulic i gęstej sieci połączeń komunikacji publicznej, zapewnia doskonałe połączenie z resztą miasta, lotniskiem oraz stacjami kolejowymi. Ogrodowa Office oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3 900 mkw. powierzchni handlowej, oraz podziemny parking na 300 samochodów.

Firma CBRE będzie odpowiedzialna za wdrożenie strategii wynajmu oraz przyciągnięcie najemców biurowych i handlowych. „Cieszymy się, że dostajemy w swoje ręce największy projekt biurowy w Łodzi. Jesteśmy pewni, że przy odpowiedniej strategii oraz zrozumieniu projektu szybko zapełni się on najemcami. Konkurencja w Łodzi jest obecnie duża, w budowie pozostaje ponad 120 000 mkw., jednak atuty projektu Ogrodowa Office wyróżniają go na tle konkurencji” – mówi Anna Trębicka, Senior Property Negotiator, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE.

“Wierzymy, iż CBRE idealnie dopasuje potrzeby najemców i zalety naszego projektu. Wybraliśmy CBRE na agenta wyłącznego Ogrodowa Office, kierując się udokumentowanymi osiągnięciami firmy w reprezentacji właścicieli budynków oraz współpracy z międzynarodowymi i lokalnymi firmami“ – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu spółki Warimpex.

Warimpex planuje ubiegać się o certyfikat BREEAM dla swojej inwestycji na poziomie „bardzo dobry” (ang. very well). Projekt uzyskał właśnie pozwolenie na budowę.

Źródło: Warimpex / CBRE