AKTUALNOŚCI

BNP Paribas Real Estate z dwiema nowymi umowami partnerskimi w Danii oraz Portugalii

BNP Paribas Real Estate zwiększyło zasięg usług świadczonych w zakresie nieruchomości komercyjnych poprzez podpisanie dwóch nowych umów partnerskich z Newsec w Danii z siedzibą w Kopenhadze oraz Worx w Portugalii z siedzibą w Lizbonie.

BNP Paribas Real Estate, które po podpisaniu umowy partnerskiej w 2012 r. było partnerem Newsec już w sześciu krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia), obejmuje teraz swoim zasięgiem całe terytorium Skandynawii, oferując swoim klientom usługi poparte znajomością rynku duńskiego w ramach następujących linii biznesowych: Transakcje, Doradztwo, Wyceny oraz Zarządzanie Nieruchomościami. Zarządzane przez Henkrika Lyngskjolda biuro duńskie zatrudnia 35 pracowników, a sama spółka Newsec, założona w 1994 r. i mająca siedzibę w Sztokholmie, w Szwecji, jest największym, zatrudniającym 750 pracowników, dostawcą usług z zakresu nieruchomości komercyjnych na terenie Skandynawii.

Umowa partnerska podpisana z Worx oznacza, iż BNP Paribas Real Estate obejmuje teraz swoim zasięgiem również rynek portugalski. Założona w 1996 r. spółka Worx zarządzana przez Pedro Rutkowskiego jest największą firmą na terenie Portugalii certyfikowaną przez RICS, co stanowi gwarancję jej rozpoznawalności na rynku. Będąc specjalistą w zakresie Transakcji, Doradztwa, Wycen, Realizacji Projektów oraz Zarządzania Nieruchomościami, Worx świadczy usługi obejmujące pełną gamę nieruchomości komercyjnych, włączając w to powierzchnie biurowe, handlowe, hotelowe oraz przemysłowe (przemysł lekki).

„W odpowiedzi na zainteresowanie wykazywane przez naszych lokalnych i międzynarodowych klientów w odniesieniu do potencjału gospodarczego tych dwóch rynków zdecydowaliśmy połączyć siły z dwoma znanymi uczestnikami rynku nieruchomości w postaci Newsec oraz Worx, co pozwoli nam wspierać naszych klientów w tych krajach. Sieć partnerska BNP Paribas Real Estate to już ponad 3,300 pracowników w 21 krajach, a także 3,800 pracowników zatrudnianych w naszych 16 własnych biurach” – komentuje Florence Hesse, Dyrektor ds. Partnerstwa Międzynarodowego w BNP Paribas Real Estate.

źródło: bnpparibas.media.pl