AKTUALNOŚCI

BNP Paribas Real Estate Poland agentem wyłącznym Wilanów Office Park

Notowany na warszawskim parkiecie Polnord SA wybrał wiodącą międzynarodową firmę doradczą branży nieruchomości komercyjnych BNP Paribas Real Estate na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za pozyskanie nowych najemców i przedłużenie obowiązujących umów najmu w kompleksie biurowym Wilanów Office Park.

Wilanów Office Park zlokalizowany jest u zbiegu głównych ciągów komunikacyjnych Miasteczka Wilanów –  Al. Rzeczpospolitej oraz ul. Adama Branieckiego, co przekłada się na znakomitą ekspozycję i łatwość dojazdu. Położony w otoczeniu natury kompleks biurowy składa się z trzech budynków: B1 i B3 oraz siedziby Asseco Poland SA.  Wysoka jakość wykończenia, starannie zaprojektowana roślinność oraz wyjątkowa lokalizacja to główne wyróżniki tego parku biurowego.

Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland komentuje: „Wilanów Office Park przyciąga najemców poszukujących wysokiej jakości obiektów, o interesującej architekturze wkomponowanych w zielone otoczenie będące jednym z głównych walorów dzielnicy.”

Zakres projektu powierzonego BNP Paribas Real Estate Poland obejmuje marketing i komercjalizację istniejących budynków B1 i B3, które mają odpowiednio ok. 7 i 10 tys m kw. powierzchni biurowej oraz łącznie 350 miejsc w podziemnych garażach.