AKTUALNOŚCI

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia Dział Powierzchni Biurowych

Adrian Bojczuk i Karolina Kaczorowska, eksperci w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, z doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach, dołączyli do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Adrian Bojczuk objął stanowisko zastępcy dyrektora działu, a Karolina Kaczorowska została starszym konsultantem.

Karolina Kaczorowska

Karolina Kaczorowska

Wobec 35% wzrostu przychodów działu powierzchni biurowych w 2015 r., wzmocnienie i powiększenie zespołu stanowi kolejny etap realizacji strategii rozwoju. Adrian posiada wysokie kompetencje zawodowe, a jego kreatywne podejście i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku z pewnością przełożą się na wsparcie naszych klientów. Karolina doświadczenie zawodowe zdobyła pracując po stronie deweloperów i jej wiedza jest dla nas ogromnie istotna.  – mówi Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Adrian Bojczuk posiada znaczące doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate Poland pracował na stanowisku starszego konsultanta w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle, a wcześniej związany był z Vertigo Property Goup, Noble Bank i Allianz Życie Polska. Adrian Bojczuk ukończył Wydział Finansów i Bankowości w szkole Głównej Handlowej ze specjalizacją w zakresie rynku nieruchomości. Jest również absolwentem studiów podyplomowych –  zarządzania projektami  oraz wycen nieruchomości.

Do jego głównych zadań należeć będzie doradzanie  najemcom i właścicielom  budynków biurowych za których komercjalizację odpowiada dziś BNP Paribas Real Estate Poland. Jednocześnie będzie odpowiadać również za dalszy rozwój linii biznesowej reprezentacji wynajmującego.

Karolina Kaczorowska przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate Poland przez 10 lat pracowała na rzecz deweloperów, wynajmujących i inwestorów. W tym czasie, odpowiedzialna była za komercjalizację m.in. takich budynków jak Plac Zamkowy, Poznańska 37 czy Piękna 24/26A, jak również prowadziła transakcje sprzedaży-kupna nieruchomości w Polsce i za granicą. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych.

Źródło: http://bnpparibas.media.pl/