AKTUALNOŚCI

BNP Paribas Real Estate Poland zarządza kolejną nieruchomością przy Półwiejskiej

Wraz z początkiem czerwca eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland rozpoczęli świadczenie kompleksowych usług z zakresu zarządzania nieruchomością dla nowoczesnego budynku wielofunkcyjnego Półwiejska 2 w Poznaniu.

To już druga nieruchomość zlokalizowana przy ul. Półwiejskiej, którą będziemy zarządzać. Ekspansja na polskich rynkach regionalnych to istotny element naszej strategii i tym bardziej cieszymy się z powiększenia portfela zarządzanych przez nas nieruchomości o następny, prestiżowy obiekt w Poznaniu. – mówi Michał Pszkit, Dyrektor Operacyjny, Dział Zarządzania Nieruchomościami, BNP Paribas Real Estate Poland.

Półwiejska 2 to nowoczesny budynek wielofunkcyjny, zlokalizowany w centrum Poznania o całkowitej powierzchni najmu 9 100 m kw, z czego 2 600 m kw stanowią biura, a 6 500 m kw przypada na lokale handlowo-usługowe. Biurowiec zlokalizowany u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, przy miejskim węźle komunikacyjnym placu Wiosny Ludów. Oferuje najemcom i klientom 76 miejsc parkingowych. Autorami projektu architektonicznego budynku jest pracownia Rhode Kellerman Wawrowsky.

źródło: bnpparibas.media.pl