AKTUALNOŚCI

Bronowicka 42 z pozwoleniem na użytkowanie

Inwestycja mieszkaniowa Bronowicka 42 zrealizowana w Krakowie przez spółkę Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

źródło: http://www.echo.com.pl/

źródło: http://www.echo.com.pl/

Bronowicka 42  to neomodernistyczny budynek w układzie przypominającym zabudowę tarasową. Zaprojektowano w nim 60 mieszkań (od 1-pokojowych do 4-pokojowych) o powierzchniach od 28 do 94 mkw. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki.

Komfort inwestycji uzupełnia wielostanowiskowy garaż podziemny. Pełne zaplecze socjalne, bliskość ośrodków akademickich, sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej czyni z tej lokalizacji doskonałą ofertę zarówno do stałego zamieszkania, jak i dla celów inwestycyjnych.

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę umożliwiającą komunikację między poziomem garażu, a kondygnacjami mieszkalnymi. Przy głównym wejściu zlokalizowana została recepcja, w której czuwa całodobowa ochrona. Poczucie bezpieczeństwa wzmacniają również wideo domofony i nowoczesny monitoring. Autorem projektu jest pracowania architektoniczna Biuro Projektów Witold Saran z Krakowa.

źródło: http://www.echo.com.pl