AKTUALNOŚCI

Budimex wybuduje Apartamenty Niemcewicza 17

W połowie stycznia 2015 roku rozpocznie się budowa Apartamentów Niemcewicza 17 na warszawskiej Ochocie. Inwestycję o wartości 27,3 mln złotych zrealizuje Budimex. Inwestorem jest Grupa NAPOLLO, autorem projektu pracownia JEMS Architekci.

Apartamenty Niemcewicza 17, źródło: http://www.napinvest.com.pl/

Apartamenty Niemcewicza 17, źródło: http://www.napinvest.com.pl/

Start budowy planowany jest na styczeń 2015 roku. Realizacja I etapu, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 4480 m² (71 mieszkań), zakończy się w III kwartale 2016 roku.

Cała inwestycja obejmuje zespół dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych o wysokim standardzie, wraz z wewnętrznym, zielonym patio dla mieszkańców, ogólnodostępnym skwerem oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym.

W pierwszym etapie powstanie budynek na planie litery U, z głównym lobby od strony ul. Niemcewicza oraz dwoma bocznymi skrzydłami, stanowiącymi przedłużenie zabudowy wzdłuż ulic Ponieckiej i Odrzykońskiej. W apartamentowcu powstaną mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 31 do ok. 120 m². Na ostatniej kondygnacji zaplanowano reprezentacyjny ponad 200-metrowy penthouse o wysokości 3,30 m, z własnym dostępem do windy. Wszystkie lokale wyposażone są w loggie, a apartamenty na najwyższym piętrze – w tarasy,    z których rozciąga się widok na centrum Warszawy oraz Starą Ochotę.


Wyświetl większą mapę

źródło: http://media.budimex.pl