AKTUALNOŚCI

Carrefour otworzył nowy supermarket premium w Podkowie Leśnej

Po sukcesie testu sklepu na warszawskiej Białołęce, Carrefour otworzył drugi supermarket segmentu premium na polskim rynku. Sklep zlokalizowany w Podkowie Leśnej pod Warszawą, na powierzchni około 1100 mkw., oferuje klientom bogatą i różnorodną ofertę ponad 15 tysięcy produktów, a także szereg rozwiązań, których celem jest stałe podniesienie zadowolenia klientów z zakupów w zakresie oferty handlowej, usługowej oraz obsługi klienta. W sklepie w Podkowie Leśnej pracę znalazło 45 mieszkańców miasta i okolic.

podkowa_lesna_5

Źródło: Carrefour

Nowy supermarket mieści się w Galerii Podkowa w Podkowie Leśnej przy ulicy Gołębiej 26 i jest najnowszym sklepem segmentu premium wdrażanym przez Carrefour w Polsce. Oferuje on klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni ok. 1,1 tys. mkw., zaprojektowaną wg najnowocześniejszych trendów handlowych stosowanych przez Carrefour na całym świecie. Supermarket otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-21.00, a w niedzielę w godz. 9.00-20.00.

– Naszym celem jest dalsze umacnianie pozycji w formacie supermarketów poprzez otwarcia nowych sklepów oraz modernizacje istniejących placówekmówi François Vincent, Dyrektor Supermarketów i Sklepów Convenience. –Nowy supermarket w Podkowie Leśnej to druga placówka otwarta w segmencie premium w Polsce. Pozytywny test, który  zrealizowaliśmy na warszawskiej Białołęce, skłonił nas do rozwijania tego konceptu na polskim rynku dodajeFrançois Vincent.

Oferta nowego sklepu w Podkowie Leśnej została oparta na różnorodności. Wśród ponad 15 tysięcy różnych produktów klienci znajdą przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” znalazło się ok. 200 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzywa i owoce bio, jak również wiele wysokiej jakości regionalnych produktów, pochodzących od lokalnych producentów i rolników.

Wyróżnikiem supermarketu Carrefour w Podkowie Leśnej będzie wypiekane na miejscu pieczywo oraz wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour zlokalizowanej w sklepie. Tajemnicą wyjątkowego smaku i aromatu wędlin i kiełbas Carrefour są sprawdzone, tradycyjne receptury oraz proces wędzenia na ciepło naturalnym dymem z drewna drzew liściastych.

Nowy sklep z logiem „Market” oferuje również szeroki wybór produktów spożywczych, w tym asortyment dedykowany dla osób dbających o zdrowie i alergików. W specjalnej strefie zdrowia dostępnej w sklepie, klienci znajdą, m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. Asortyment zdrowych produktów uzupełniają produkty dostępne na wagę, takie jak, m.in.: bakalie, orzechy, fasola, groch czy soczewica.

W supermarkecie nie zabraknie również produktów naturalnych z liniiJakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”. Klienci będą mogli kupić również liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata, w tym oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką Reflets de France oraz włoskie specjały marki Terre d’Italia – dostępne wyłącznie na półkach sklepów Carrefour w Polsce. Co więcej, klienci nowego sklepu w Podkowie Leśnej mają możliwość zakupu świeżo wyciskanego na miejscu soku z pomarańczy oraz naturalnie mętnego soku z jabłek.

Ofertę supermarketu uzupełnia szeroki wybór chemii i kosmetyków, a także produktów sezonowych oraz tekstyliów.

W nowym supermarkecie, mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mogli przystąpić do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, będzie mogła skorzystać z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach cieszącej się dużą popularnością „Karty Seniora”. W każdy wtorek mogą otrzymać 10% rabatu na swoje zakupy. Ponadto sklep oferuje akcje promocyjną „Zyskuj na okrągło”, która umożliwia zakup określonych artykułów w stałej, okrągłej cenie. Promocja obejmuje szereg produktów codziennej potrzeby z różnych kategorii.

Nowy sklep Carrefour w Podkowie Leśnej jest pierwszym supermarketem działającym na terenie miasta. Znalazło w nim pracę 45 osób, pochodzących głównie z Podkowy Leśnej i okolic. Codziennie będą oni dbać o najwyższą jakość obsługi klienta.


Źródło: Carrefour