AKTUALNOŚCI

CBRE doradzało przy zakupie SKY OFFICE CENTER

Dział Rynków Kapitałowych CBRE, doradzał firmie Hines Polska przy transakcji zakupu budynku biurowego Sky Office Center, zlokalizowanego przy ulicy Rzymowskiego 31 w Warszawie.

Mike Atwell, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych, Region Europy Środkowo-Wschodniej, CBRE komentuje:

„Budynek Sky Office Center to obiekt dostosowany do wymagań małych i średnich najemców, którzy poszukują najwyższej jakości powierzchni biurowej. Koncepcja budynku, wpisuje się w strategię firmy Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF). Pomimo obaw, że 2015 rok może przynieść spadek aktywności inwestycyjnej, dział Rynków Kapitałowych CBRE prowadzi obecnie kilka projektów, których finalizacja nastąpi jeszcze w pierwszym kwartale 2015 roku. W nadchodzących miesiącach spodziewamy się finalizacji zarówno dużych jak i mniejszych transakcji obiektów biurowych i komercyjnych w Warszawie oraz w miastach regionalnych.”

Sky Office Center to nowoczesny budynek biurowy spełniający standardy klasy A, położony przy skrzyżowaniu ulic Rzymowskiego i Modzelewskiego. Na jego sześciu kondygnacjach naziemnych znajduje się 4 800 mkw. wynajętej w 100% powierzchni biurowej, a na parterze – reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale handlowo-usługowe. Do dyspozycji najemców Sky Office Center jest również podziemny parking dla 57 samochodów. Budynek został oddany do użytku we wrześniu 2013 roku.

Lokalizacja na warszawskim Służewcu, w sąsiedztwie dynamicznie rozwijającej się biurowej części Mokotowa, gwarantuje użytkownikom budynku dostęp do rozbudowanej infrastruktury, komunikacji miejskiej oraz głównych arterii pozwalających na szybki dojazd samochodem do centrum miasta, a także Lotniska Chopina.

Źródło: www.cbre.pl