AKTUALNOŚCI

Centrum handlowe Ferio Wawer nagrodzone

Centrum Handlowe Ferio Wawer w Warszawie, zostało wyróżnione podczas Gali CEE Retail Awards 2016 nagrodą w kategorii najlepsze Małe Centrum Handlowe (do 15 000 m kw.). Zarządcą otwartego w listopadzie 2015 roku Ferio Wawer jest Savills. Właścicielem obiektu jest firma RE project development.

CH Ferio Wawer, źródło: www.savills.pl/

CH Ferio Wawer, źródło: www.savills.pl/

Ferio Wawer to zlokalizowane u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej w warszawskim Wawrze rodzinne centrum handlowe o powierzchni najmu 12 000 m kw. Mieści się w zaadoptowanej przedwojennej hali dawnej Fabryki Aparatów Elektrycznych K. Szpotańskiego i oferuje ponad 30 sklepów, szkołę tańca i siłownię. Wśród najemców galerii znajdują się m.in.: Alma, Calypso Fitness, Carry, CCC, Diverse, Douglas, Egurrola Dance Studio, Euronet, Grycan, H&M, Labibu Sala Zabaw, Rossmann, RTV Euro AGD, Venezia i Ziaja dla Ciebie.

„Nagroda CEE Retail Awards dla Ferio Wawer to dla nas duże wyróżnienie i uwieńczenie pracy włożonej w przygotowanie obiektu do otwarcia i jego zarządzanie. Ferio Wawer to wyjątkowy projekt, wyróżniający się przede wszystkim walorami architektonicznymi i udanym doborem najemców. Cieszymy się, że został doceniony przez jury konkursu.”, Marta Mikołajczyk-Pyrć, associate director, portfolio manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Savills.

źródło: www.savills.pl