AKTUALNOŚCI

Centrum Handlowe Osowa ze zmianami

Wiosna w gdańskim Centrum Handlowym Osowa przynosi duże zmiany. Do grona najemców dołączyła kolejna marka, tym razem z modą męską – NEW MEN Style. W nowej odsłonie otworzył się również salon prasowy In Medio.

NEW MEN Style to polska marka z kilkunastoletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy garniturów, koszul, marynarek, płaszczy i dodatków męskich. W ofercie firmy ważne miejsce zajmują kolekcje ślubne i wizytowe z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów. Salon szyje garnitury i koszule według potrzeb klienta.

W odświeżonym saloniku prasowym In Medio klienci, poza bogatą ofertą tytułów prasy krajowej i zagranicznej, zakupią również książki, słodycze, napoje, artykuły serwisowe (baterie, kosmetyki) oraz kupony Lotto.

Wiosna to czas zmian, dlatego też Centrum Handlowe Osowa zmienia się dla swoich klientów.  W ostatnim czasie otworzyliśmy nowy salon z modą męską – NEW MEN Style, a kiosk prasowy In Medio przeszedł modernizację. Jestem przekonana, że klienci docenią nasze starania i częściej będą robić zakupy w CH Osowa” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Salon New Men o powierzchni blisko 100 m2 zlokalizowany jest w sąsiedztwie sklepu Bytom, a salonik In Medio, operujący na powierzchni 42 m2, znajduje się obok niedawno otwartego sklepu papierniczego Truskawka.