AKTUALNOŚCI

Centrum Medyczne w Galerii Renova

Centrum Medyczne Unicare (placówka o charakterze ginekologiczno – położniczym) to wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny (m.in. aparaty USG – VOLUSON E8 Expert HD live 3D/4D). Pacjentki Centrum mogą skorzystać z pełnej diagnostyki ciąży (w tym badania USG 3D/4D oraz nieinwazyjnych testów prenatalnych) jak i z pełnej diagnostyki chorób kobiecych.

Galeria Renova, źródło: napollo.pl

Galeria Renova, źródło: napollo.pl

„- Centrum Medyczne Unicare to nowoczesna, przyjazna placówka medyczna o wysokim standardzie a przede  wszystkim z wykwalifikowanym personelem, którego zaangażowanie oraz ogromna wiedza i wysokie umiejętności wspomagane przez najnowocześniejszy sprzęt zapewniają naszym Pacjentkom najwyższy poziom diagnostyczny i konsultacyjny. Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki medycznej w Wilanowie, przychodnia w Galerii Renova to kontynuacja naszego planu rozwojowego” – mówi Anna Golenda, Prezes Zarządu. Centrum Medyczne Unicare to także punkt pobrań z szerokim wachlarzem badań. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty. Otwarcie planowane jest na początek kwietnia 2016 r.

„- Wprowadzenie Centrum Medycznego do oferty Galerii to kontynuacja naszej strategii, polegającej na poszerzeniu, obok oferty mody i akcesoriów dla całej rodziny, elektroniki, gastronomii, także wachlarza dostępnych usług. Dziś są to przede wszystkim fryzjer, pasmanteria, szewc, pralnia, poczta, biuro podróży czy banki” – mówi Dorota Beltrani, Asset & Leasing Director w Grupie Napollo. „Galeria Renova to centrum typu convenience, które oferuje wygodne zakupy blisko domu i jest zlokalizowane w sercu wielkich osiedli zamieszkałych przez ponad 50 tys. osób. Zatem istotne jest, aby Klienci mogli skorzystać z możliwe bogatej oferty usługowej w miejscu zamieszkania. Jej bardzo ważnym elementem są także świadczenia medyczne” – dodaje Dorota Beltrani.

źródło: http://www.napollo.pl