AKTUALNOŚCI

Christie + Co rozbudowuje europejski zespół

Christie + Co, wyspecjalizowana firma doradcza działająca na rynku nieruchomości hotelowych rozwija swój międzynarodowy zespół w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na świadczone przez firmę usługi. Andreas Scriven, który został mianowany Dyrektorem Zarządzającym Christie + Co w 2014 roku, wprowadził firmę na rynki azjatyckie, a także powołał nowych dyrektorów między innymi w Hiszpanii, Szwecji i Irlandii. Wzmocnienie międzynarodowego zespołu konsultantów umożliwia Christie + Co zwiększenie możliwości dostarczania klientom najwyższej jakości usług dzięki połączeniu doskonałej znajomości lokalnych rynków z globalnym zasięgiem.  

Lukas Hochedlinger, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający na Austrię, będzie także odpowiadać za zarządzanie działaniami firmy w Niemczech oraz w regionie Europy Środkowo Wschodniej. Lukas z sukcesami rozwijał Christie + Co w Austrii od 2010 roku, a obecnie jednym z jego priorytetów będzie dalszy rozwój firmy na niemieckim rynku, jednym z najważniejszych dla Christie + Co. Na rynku niemieckim rozpoczął także pracę Patrick De Nooijer, który przeniósł się z Londynu do biura firmy znajdującego się w Monachium. Patrick rozpoczął pracę w Christrie + Co w 2012 roku. Za działania Christie + Co w Polsce odpowiedzialny jest Adam Konieczny.

W związku z planami rozwoju firmy we Francji Florence Mebrouk została mianowana Dyrektorem Zarządzającym Christie + Co zastępując na tym stanowisku Philippe Souterbicq. Florence studiowała na Sorbonie, na kierunku Ekonomia i Finanse. Bogate doświadczenie Florance związane z rynkiem nieruchomości obejmuje między innymi takie obszary jak asset management, czy zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. Pracowała zarówno w Paryżu, jak i w Londynie współpracując z firmami takimi jak: Goldman Sachs, Curzon Partners czy Credit Lyonnais. Ostatnim jej stanowiskiem było stanowisko Dyrektora Działu Finansowania Nieruchomości w RBS, gdzie odpowiadała za realizację transakcji w sektorach biurowym, handlowym i hotelowym. Jako Dyrektor odpowiadała za restrukturyzację istniejącego portfela kredytów.

Firma Christie + Co otworzyła także biuro w Madrycie, które wesprze w działaniach funkcjonujące już biuro w Barcelonie. Madryckim biurem kierować będzie Carlos Nieto, Associate Director. Carlos będzie raportował do Inmaculada Ranera, Dyrektora Zarządzającego Christie + Co w Hiszpanii i Portugalii. Hiszpański rynek notuje obecnie znaczące odbicie po wcześniejszym kryzysie finansowym i staje się coraz bardziej atrakcyjnym dla międzynarodowych inwestorów.

To co łączy nasze zespoły to bliska współpraca i obsługa naszych klientów na najwyższym poziomie. Zmiany w naszej międzynarodowej strukturze wpłyną na dalszy rozwój Christie + Co. Aby dostarczyć usług najwyższej jakości nasze dotychczasowe i nowe międzynarodowe zespoły współpracują blisko ze sobą oraz z zespołem korporacyjnym mającym swoją siedzibę w Londynie – mówi Andreas Scriven, Dyrektor Zarządzający oraz Dyrektor Działu Doradztwa w Christie + Co.