AKTUALNOŚCI

Compass Offices bierze kurs na Plac Unii

Plac Unii niezmiennie przyciąga najbardziej wymagających najemców. Kompleks dogodnie położony na granicy Śródmieścia i Mokotowa będzie drugą lokalizacją w Warszawie, w której swoje usługi będzie świadczyć koncept Compass Offices. Wiodący międzynarodowy dostawca biur serwisowanych wynajął blisko 1200 mkw. powierzchni na 3. piętrze budynku B Placu Unii i przyjmie pierwszych najemców wczesną wiosną 2016 roku.

Plac Unii, źródło: mat. prasowe

Plac Unii, źródło: mat. prasowe

Biura Compass Offices w Placu Unii będą dedykowane firmom różnej wielkości i o różnym profilu działalności, poszukującym biura serwisowanego w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji w Warszawie. Compass Offices w Placu Unii zaoferują ponad 150 stanowisk roboczych, elastycznych pod względem wielkości wynajmowanej powierzchni oraz długości najmu. Dodatkowo, biura Compass będą dysponowały w pełni wyposażonymi recepcjami, salami konferencyjnymi oraz zapleczem socjalnym. Użytkownicy będą mogli skorzystać również z profesjonalnych usług sekretarskich oraz IT.

W obliczu gwałtownych zmian gospodarczych i rozwoju technologicznego, firmy oczekują alternatywy dla konwencjonalnego miejsca i sposobu pracy. Rozumiemy ten trend i dzięki partnerstwu z Placem Unii, z dumą możemy ogłosić otwarcie naszego drugiego centrum w Polsce. Poprzez nasze usługi zapewniamy klientom nie tylko dopasowane do ich potrzeb biuro, ale też środowisko wspierające ich biznes – komentuje Hadley Dean, CEO Compass Offices na region EMEA.

W transakcji Compass Offices doradzała firma Saltwood International.

Cieszymy się z obecności Compass Offices w Placu Unii, tym bardziej, że jest to firma bardzo selektywnie podchodząca do wyboru nowych lokalizacji. Koncept biur serwisowanych staje się coraz popularniejszy w Polsce i jestem przekonana, że oferta Compass Offices w Placu Unii będzie doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm i społeczności biznesowych poszukujących profesjonalnego środowiska do pracy – mówi Anna Duchnowska, Director of Asset Managment w firmie Invesco Real Estate (IRE) będącej właścicielem Placu Unii.

W gronie biurowych najemców kompleksu znajdują się również: spółki z Grupy ING, Veolia Energia Polska S.A., Work Service, HRS, Trigon Dom Maklerski S.A., ZeroChaos, Polski Związek Firm Deweloperskich, Sociomantic Labs, AMC Networks Poland, A+E Networks Poland, Green House Development, Futureal Management Poland, Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.

Za wynajem powierzchni w Placu Unii odpowiada Liebrecht & wooD. Obiektem zarządza firma WeCare.

źrodło: mat. prasowe