AKTUALNOŚCI

CUBE nową destynacją handlowo-usługową na Służewcu

CUBE – kompleks wielofunkcyjny z dominującą funkcją biurową, powstający przy ul. Postępu 5A na warszawskim Służewcu – oferuje ponad 1 900 mkw. powierzchni przeznaczonej na handel, usługi i gastronomię. Inwestorzy obiektu, Avestus Real Estate i Eiffage Immobilier Polska, planują oddanie go do użytku w 2. kwartale 2019 roku.

Jedną z kluczowych potrzeb Służewca Przemysłowego, największego obszaru biurowego w Polsce, są inwestycje, które zagwarantują nie tylko przyjazne środowisko pracy, ale także będą odwiedzane poza godzinami funkcjonowania biur. Dlatego Avestus Real Estate i Eiffage Immobilier Polska, inwestorzy wielofunkcyjnego kompleksu CUBE (łącznie 21 125 mkw. GLA), stawiają na atrakcyjną przestrzeń handlowo-usługową, z wyborem wysokiej jakości lokali gastronomicznych. Na powierzchni 1 900 mkw. znajdą się lokale przeznaczone na sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restaurację i kantynę, centrum medyczne oraz klub fitness. Na terenie kompleksu powstanie także ogólnodostępna i funkcjonalna przestrzeń publiczna, umożliwiająca organizację między innymi kameralnych wydarzeń kulturalnych czy wystawienniczych.

 – Najemcy z sektora handlu, usług i gastronomii znajdą w kompleksie CUBE powierzchnie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wierzymy, że wspólnie nadamy wyjątkową jakość otoczeniu. CUBE będzie miejscem inspiracji zakupowych, kulinarnych i kulturalnych – skomentowała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Obecnie rozpoczyna się proces komercjalizacji powierzchni przeznaczonej na handel, usługi i gastronomię.

Pragniemy stworzyć przestrzeń, która ożywi obszar kojarzony z przede wszystkim z funkcją biurową. Rozwinięta oferta handlowo-usługowa i gastronomiczna przyczyni się do integracji pracowników, okolicznych mieszkańców i innych gości obiektu – powiedział Mirosław Ciepluch, Real Estate Director w Effiage Immobilier Polska.

Partnerem przy wynajmie jest Cushman & Wakefield.