AKTUALNOŚCI

Cushman & Wakefield ogłasza awanse w regionie EMEA

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przyznała tytuł Associate oraz Associate Director 62 pracownikom w regionie EMEA, z działów: Zarządzania Nieruchomościami, Rynków Kapitałowych, Globalnej Obsługi Najemców, Powierzchni Biurowych, Zarządzania Projektami, Powierzchni Handlowych oraz Wycen i Doradztwa. W Polsce tytuł Associate / Associate Director otrzymało 8 osób.

– Zawsze się cieszę, gdy mogę pogratulować koleżankom i kolegom, którzy swoim działaniem udowadniają, że są gotowi na awans. Chcemy pozyskiwać i zatrzymywać najbardziej utalentowanych pracowników w naszej branży, a istotnym tego elementem jest oferowanie przejrzystej ścieżki kariery zawodowej oraz możliwości rozwoju – powiedział John Forrester, Dyrektor Generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

– Chciałbym pogratulować wszystkim osobom, które otrzymały awans na stanowiska Associate i Associate Director w Polsce. Wszyscy kandydaci pomyślnie przeszli rygorystyczną procedurę awansu, w trakcie której ocenialiśmy realizację poszczególnych zadań i możliwości spełnienia najwyższych standardów w zakresie rozwoju działalności, wiedzy i zdolności przywódczych – powiedział Charles Taylor, dyrektor biura firmy Cushman & Wakefield w Polsce.

Od sierpnia br. tytułem Associate lub Associate Director posługują się: Michał Galimski, Marcin Golly, Anna Hofman, Daria Kotarska, Piotr Lisicki, Magdalena Nosal, Paweł Partyka i Mieczysław Pergół.

Michał Galimski otrzymał tytuł Associate. Michał pracuje w dziale Powierzchni Biurowych firmy Cushman & Wakefield. Od października 2012 r. reprezentuje biuro firmy w Krakowie i odpowiada za rozwijanie działalności na rynkach biurowych w południowej Polsce. Michał z sukcesami doradza najemcom, czego efektem są transakcje na ponad 50 tys. m kw. dla takich klientów jak: Brown Brothers Harriman, Capgemini, Akamai, Sappi, Parker Hannifin Corporation, Mazars, Gigaset, ING Bank, ING Usługi Finansowe, Prudential, Aviva, Pramerica,Teradata oraz Booking.com.

Marcin Golly otrzymał tytuł Associate Director. Marcin jest inżynierem budownictwa z ponad 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami oraz kosztami budowy. Swoje doświadczenie zdobył realizując projekty z branży nieruchomości w sektorach handlowym, biurowym i przemysłowym. W dziale Zarządzania Projektami i Doradztwa firmy Cushman & Wakefield pracuje od 2010 roku na stanowisku Starszego Kierownika Projektów. Marcin zarządzał pracą zespołu oraz koordynował współpracę pomiędzy działami Portfolio oraz Transaction Management dla jednego z renomowanych banków w Polsce. Jego głównymi klientami są: Citibank, Citi International, Architech, CompareKing, CPI PG, Dolby. Marcin jest absolwentem studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Anna Hofman otrzymała tytuł Associate. Anna pracuje w Cushman & Wakefield od 2001 roku, od 2005 roku w dziale Powierzchni Handlowych. Jej ponad 11-letnie doświadczenie negocjatora na rynku nieruchomości przyczyniło się do owocnej współpracy z klientami: Neinver, Elbfonds Development, Multi Development i Globe Trade Centre. Anna jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości oraz posiada tytuł Master of Business Administration zdobyty w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Bradford University, CCIM oraz MRICS.

Daria Kotarska otrzymała tytuł Associate. Daria pracuje w dziale Powierzchni Handlowych firmy Cushman & Wakefield. W swojej 18-letniej karierze zdobyła ogromne doświadczenie na rynku, które wpłynęło na udaną współpracę przy wielu projektach z klientami, takimi jak m.in.: Inter IKEA, Globe Trade Centre, CBRE GI, ING Real Estate oraz Atrium European Real Estate. Daria jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzania oraz ukończyła podyplomowe studia z zakresu Zarządzania nieruchomościami w Akademii Leona Koźmińskiego.

Piotr Lisicki otrzymał tytuł Associate Director. Pracę w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield (DTZ) rozpoczął w 2013 roku, wcześniej realizował projekty wdrożenia systemów ERP jako konsultant IT. Obecnie na stanowisku Process and System Administration Manager odpowiada za systemy informatyczne oraz procedury stosowane w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Piotr jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzania i Marketingu.

Magdalena Nosal otrzymała tytuł Associate Director. Magdalena pracuje jako Leasing Manager w dziale Zarządzania Nieruchomościami w firmie Cushman & Wakefield, kieruje zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w 5 centrach handlowych w tym w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Magdalena posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży, które zbudowała pracując dla Colliers International, Alshaya Poland, Mayland Real Estate i DTZ Polska. Magda jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości, a także absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Paweł Partyka otrzymał tytuł Associate. Paweł jest Starszym konsultantem w dziale Rynków Kapitałowych w firmie Cushman & Wakefield. Należy do zespołu odpowiedzialnego za doradzanie inwestorom w zbywaniu i nabywaniu nieruchomości komercyjnych w sektorze powierzchni handlowych. Paweł pracuje w firmie Cushman & Wakefield od maja 2015 roku. Wcześniej pełnił funkcję konsultanta w Departamencie Inwestycyjnym w Savills Polska. Paweł jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Tilburg University na kierunku Finanse.

Mieczysław Pergół otrzymał tytuł Associate. Mieczysław posiada 13-letnie doświadczenie w branży nieruchomości biurowych i magazynowych. W firmie Cushman & Wakefield jest Managerem ds. Portfela Nieruchomości Biurowych w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Odpowiada m.in. za zarządzanie portfelem firmy Starwood. Wcześniej obsługiwał projekty dla: Adgar, Ghelamco, Peakside, Corpus Sireo, FPP czy Skanska. Mieczysław jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz ukończył Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami na kierunku Zarzadzania Nieruchomościami.

Pełna lista nominacji:

Imię i nazwisko Dział Kraj Tytuł
Ardalan Azari Wyceny Belgia Associate
Emma Bailey Wyceny i Doradztwo Wielka Brytania Associate
Sandra Belo Powierzchnie Handlowe Portugalia Associate
Lodovico Borghi Powierzchnie Biurowe Włochy Associate
Tom Burnage Rynki Londyńskie Wielka Brytania Associate
Maria Callejo Rynki Kapitałowe Hiszpania Associate
António Camilo-Alves Rynki Kapitałowe Portugalia Associate
Filipa Carmo Marketing Portugalia Associate Director
Valentina Cibelli Powierzchnie Biurowe Włochy Associate
Sean Cleaver Powierzchnie Biznesowe
– Londyn
Wielka Brytania Associate
Emma Dawes Rynki Londyńskie Wielka Brytania Associate
Fabrice Deside Powierzchnie Biurowe Francja Associate
Antonio Di Scipio Powierzchnie Przemysłowe
i Logistyczne
Francja Associate
Charlotte Di Talamo HR Wielka Brytania Associate Director
Nadia Djenadi Powierzchnie Biurowe Luksemburg Associate
Oli Dobson Rynki Londyńskie Wielka Brytania Associate
Catherine Dukaez Powierzchnie Handlowe Francja Associate
Astrid Flamand Rynki Kapitałowe Belgia Associate
Peter Fleischmann Wyceny i Doradztwo Niemcy Associate
Hugo Franck Powierzchnie Handlowe Holandia Associate
Michał Galimski Powierzchnie Biurowe Polska Associate
Marcin Golly Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Polska Associate Director
Alberto González Zarządzanie Nieruchomościami Hiszpania Associate
Alexander Haigh Powierzchnie Handlowe Wielka Brytania Associate
Gábor Halász-Csatári Powierzchnie Przemysłowe Węgry Associate
Helene Halmagrand Powierzchnie Handlowe Francja Associate
Richard Henderson Powierzchnie Biznesowe
– Londyn
Wielka Brytania Associate
Anna Hofman Powierzchnie Handlowe Polska Associate
Laura Kaufman Wyceny EMEA Wielka Brytania Associate
Daria Kotarska Powierzchnie Handlowe Polska Associate
Tamara Laliashvili Biuro Zarządu Rosja Associate Director
Michaela Le Poidevin Wyceny Czechy Associate
Olivier Lebrun Zarządzanie Nieruchomościami Luksemburg Associate
Cynthia Lheureux Rynki Kapitałowe Luksemburg Associate
Piotr Lisicki Zarządzanie Nieruchomościami Polska Associate Director
Giles Lock Dział Prawny Wielka Brytania Associate Director
Angel Luis Sanz Fernandez Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Francja Associate
Kurth Marissens Powierzchnie Handlowe Belgia Associate
Dario Mellini Zarządzanie Nieruchomościami Włochy Associate
Marina Meshcheryakova Nieruchomości Hotelowe Rosja Associate
Andres Mónge Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Hiszpania Associate
Veronica Nilsson Rynki Kapitałowe Włochy Associate
Magdalena Nosal Zarządzanie Nieruchomościami Polska Associate Director
Alex Novelli Rynki Londyńskie Wielka Brytania Associate
Yasemin Ozturk Wyceny i Doradztwo Turcja Associate
Alexander Parfenov Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Rosja Associate
Paweł Partyka Grupa Rynków Kapitałowych Polska Associate
Mieczysław Pergół Zarządzanie Nieruchomościami Polska Associate
Pierre Prager Wyceny i Doradztwo Niemcy Associate
Edward Purcell Powierzchnie Handlowe Wielka Brytania Associate
Richard Sargeant Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Wielka Brytania Associate
Lucas Sicard Globalna Obsługa Najemców Wielka Brytania Associate
Vince Simpson Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Wielka Brytania Associate
Michael Stoerrlein Wyceny i Doradztwo Niemcy Associate
Mark Unsworth Badania Wielka Brytania Associate Director
Jurjen van der Broek Wyceny i Doradztwo Holandia Associate
Ronald van der Zalm Wyceny i Doradztwo Holandia Associate
Francisco Vasconcellos Powierzchnie Biurowe Portugalia Associate
Adrian Vickers Zarządzanie Projektami
i Doradztwo
Wielka Brytania Associate
Sarka Vondrova Zarządzanie Nieruchomościami Czechy Associate
Chris Watts Planowanie Wielka Brytania Associate
Emma Williams Powierzchnie Handlowe Wielka Brytania Associate
źródło: www.media.pl.cushmanwakefield.com.pl