AKTUALNOŚCI

C&W rozwija dział zarządzania nieruchomościami handlowymi

Do działu zarządzania nieruchomościami polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Michał Trzaskowski, który obejmie stanowisko Portfolio Menadżera Nieruchomości Handlowych.

Michal Trzaskowski_small

Michał Trzaskowski, źródło: http://www.cushmanwakefield.pl/

Michał będzie odpowiedzialny za nadzór portfela nieruchomości firmy elbfonds Development. W portfelu nieruchomości elbfonds Development zarządzanych przez C&W znajduje się obecnie siedem obiektów handlowych w Lubinie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Piasecznie, Ciechanowie, Szczecinie i Kutnie. Łączna powierzchnia najmu wynosi 67 tys. mkw.

Michał ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, które zdobywał m.in. w firmach CBRE, Jones Lang LaSalle, King Sturge i redNet Management. Ostatnio pracował jako Senior Property Manager w CBRE. Michał ma licencję Zarządcy Nieruchomości. Jego atutem jest doświadczenie w reprezentacji klientów przed organami sądowymi, skarbowymi i samorządami terytorialnymi.

„Zatrudnienie Michała jest zgodne ze strategią dynamicznego rozwoju naszego działu zarządzania nieruchomościami. Wraz z powiększaniem się portfela zarządzanych nieruchomości o kolejne prestiżowe projekty, do naszej kadry dołączają kolejni doświadczeni pracownicy. W ciągu ostatniego roku dział zarządzania nieruchomościami podwoił liczbę zatrudnionych osób, co było związane z 20% wzrostem ilości zarządzanej powierzchni. Michał jest ekspertem w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi. Jestem przekonana, że pozwoli nam to na dalsze podnoszenie jakości świadczonych usług” – powiedziała Dorota Skowrońska, dyrektor ds. personalnych w Cushman & Wakefield.

źródło: http://www.cushmanwakefield.pl