AKTUALNOŚCI

C&W zarządcą budynku magazynowego w Szczecinie

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zarządza kolejnym budynkiem magazynowym w Szczecinie. Właścicielem obiektu jest spółka Waimea Holding S.A.

teaser (3)

Źródło: Cushman & Wakefield

Obiekt o powierzchni najmu 4 018 mkw. znajduje się na 2,7 ha działce będącej częścią parku logistycznego North West Logistic Park 2 grupy Waimea Holding. Wyłącznym najemcą budynku jest Kompania Piwowarska S.A. Magazyn położony jest przy węźle komunikacyjnym z dostępem do autostrady A6. Sąsiaduje z parkiem logistycznym North-West Logistic Park, który również jest zarządzany przez firmę Cushman & Wakefield.

Dogodne położenie oraz bliskość parku logistycznego North-West Logistic Park były kluczowe przy decyzji o zakupie tego obiektu, a naturalnym partnerem do zarządzania tym obiektem była dla nas firma Cushman & Wakefield – mówi Marta Pawlak, Waimea Holding S.A.

Cieszymy się, że spółka Waimea powierzyła nam w zarządzanie kolejny budynek ze swojego portfela. Jest to dla nas wyraz uznania, który stanowi najlepszą motywację do osiągania jeszcze lepszych wyników dla naszego klienta– mówi Aneta Rogowicz-Gała, Partner, Dział Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych, handlowych oraz magazynowych.

Źródło: Cushman & Wakefield