AKTUALNOŚCI

Dom Development rozpoczyna sprzedaż nowego etapu osiedla Saska

Dom Development SA, lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, wprowadza do sprzedaży kolejny, trzeci etap Osiedla Saska, zlokalizowany na warszawskiej Pradze-Południe pomiędzy ul. Afrykańską, Jana Nowaka Jeziorańskiego i Bora Komorowskiego w pobliżu historycznej Saskiej Kępy. Osiedle Saska, podobnie jak znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Apartamenty Saska nad Jeziorem to projekty, które odniosły duży sukces sprzedażowy. W ramach inwestycji powstanie docelowo osiem 5-piętrowych budynków o nowoczesnej bryle, liczących 357 lokali, które będą gotowe do przekazania mieszkańcom w III kwartale 2017 r.

Źródło: Dom Development

Źródło: Dom Development

Nowy etap Osiedla Saska został zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci HRA, która pracowała nad poprzednimi etapami inwestycji. Głównym wykonawcą jest firma Unibep.

Nowa inwestycja Dom Development oferuje 347 mieszkań oraz 10 lokali usługowych zlokalizowanych przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. W ofercie znajdą się zarówno wygodne 1-pokojowe studia o powierzchni od 29 mkw., jak i przestronne 2-, 3- 4-, 5-pokojowe mieszkania o powierzchni do 114 mkw. Każde z nich posiadać będzie ogródek, loggię lub balkon. Funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą nowym właścicielom na niestandardowe rozwiązania i własne aranżacje. Ceny wahają się od 7.790 do 9.090 zł za mkw. Dla mieszkańców nowego etapu Osiedla Saska przewidziano ogółem 376 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 33.000 zł, a miejsca ze schowkiem (59 szt.) – 42.000 zł. W ofercie znajduje się ponadto 95 komórek lokatorskich, zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz w budynkach mieszkalnych, w cenie 12.000 – 14.000 zł. Dotychczasowe etapy Osiedla Saska cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, co potwierdziły statystyki sprzedaży.

Architektura nowego etapu Osiedla Saska doskonale wpisuje się w charakter okolicy – w nowej inwestycji powstanie osiem budynków w niskiej zabudowie, o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreślą: przestrzeń i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla. Projektując nowy etap Osiedla Saska Dom Development miał na uwadze nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo – wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu będą chronione i monitorowane. Przestronne, starannie wykończone części wspólne budynków zapewnią komfort przyszłych mieszkańców.

WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”
Dom Development proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia, w zależności od preferencji – „Dom”, „Dom Plus”, „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development doradzi natomiast klientom, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania „pod klucz”, wybierając z kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

LOKALIZACJA INWESTYCJI
Inwestycja została zlokalizowana blisko centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii, administracyjnie po stronie Saskiej Kępy – dzielnicy skrywającej wśród drzew międzywojenne wille, niezwykle urokliwe domki oraz restauracje i kawiarenki. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się naturalne jezioro (Jezioro Gocławskie) o powierzchni około 2 hektarów, przy którym rozciągają się alejki spacerowe z ławkami.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy – dojazd w kilkanaście minut al. Stanów Zjednoczonych, ul. Wał Miedzeszyński, Mostem Poniatowskiego, Mostem Łazienkowskim oraz Trasą Siekierkowską. Planowane oraz istniejące stacje II linii metra pozwolą mieszkańcom Osiedla Saska łatwo dostać się w oddalone od siebie miejsca Warszawy. W odległości kilku kroków od osiedla można skorzystać z rozbudowanej infrastruktury miejskiej – licznych sklepów, szkół i ośrodków sportowych.

Źródło: Dom Development