AKTUALNOŚCI

Dom Maklerski Michael/Ström w Eurocentrum Office Complex

Grupa Capital Park podpisała kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w Eurocentrum Office Complex, jednym z największych ekologicznych biurowców w stolicy. Nowym najemcą kompleksu zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich jest Dom Maklerski Michael/Ström.

1344505764_eurocentrum-006-big

Michael/Ström jest dynamicznie rozwijającym się domem maklerskim oferującym produkty finansowe w tym m.in. zamknięte fundusze inwestycyjne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, usługi z zakresu investment banking oraz kompleksowe analizy rynku. Michael/Ström specjalizuje się w organizacji finansowania dłużnego, w tym w szczególności emisji obligacji korporacyjnych.

Nowy najemca zajmie biuro o powierzchni ok. 770 mkw. na 10 piętrze budynku Beta należącego do kompleksu Eurocentrum. Dom Maklerski Michael/Ström wprowadzi się do nowej siedziby w marcu br. Umowa podpisana została na okres 5 lat.

– Jest to kolejna umowa najmu podpisana przez Grupę Capital Park na przestrzeni ostatnich miesięcy. W tym czasie do grona najemców Eurocentrum Office Complex dołączyły m.in. Chiesi Poland Sp. z o. o., międzynarodowy koncern farmaceutyczny Fresenius Kabi oraz Mota Engil Central Europe SA – komentuje, Anna Dużyńska, Letting Manager w Capital Park. – Stale powiększa się również szeroki wachlarz oferty dodatkowej dedykowanej pracownikom kompleksu biurowego. W Eurocentrum skorzystać można m.in. z usług profesjonalnego Concierge & Lifestyle Managera, który udzieli pomocy w zakresie zarówno spraw indywidualnych, jak i wszelkich potrzeb firmy lub biura, zrobić zakupy w niedawno otwartej drogerii czy też odwiedzić manikiurzystkę – dodaje. Wszytskie te elementy sprawiają, że Eurocentrum Office Complex jest swoistym ”biurem plus”, będącym nie tylko wyjątkowym miejscem pracy, ale również komfortową przestrzenią do spędzania czasu.

Eurocentrum Office Complex, po zakończeniu realizacji drugiej fazy projektu, będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który docelowo zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu br. Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki – Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników. W budynku zaplanowano wiele udogodnień dla osób korzystających z alternatywnych form komunikacji, w tym 210 miejsc postojowych dla rowerów, szatnie, prysznice dla rowerzystów oraz miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych. Generalny wykonawca obiektu to firma ERBUD SA, autorem projektu jest uznana pracownia PRC Architekci.

Więcej o najemcy można przeczytać pod adresem https://michaelstrom.pl/pl/.