AKTUALNOŚCI

Domino’s Pizza w ETC Gdańsk

Do grona najemców modernizowanego centrum handlowego ETC Gdańsk dołączy znana sieć pizzerii Domino’s Pizza. Będzie to druga pizzeria Domino’s w Trójmieście. Planowany termin zakończenia prac związanych z przebudową nowej galerii dla gdańskiej dzielnicy Zaspa to pierwszy kwartał 2016 roku.

ETC Gdańsk z zewnątrz small

Restauracja zajmie 75 mkw. na parterze ETC Gdańsk. Domino’s Pizza specjalizuje się w przygotowywaniu i dostarczaniu pizzy, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. W pizzerii wykorzystywane są starannie dobrane składniki od wyselekcjonowanej grupy dostawców. W każdym lokalu znajduje się tzw. „Pizza Theater”, dzięki czemu goście mogą obserwować cały proces przygotowywania dania. Domino’s Pizza w ETC Gdańsk będzie drugą lokalizacją tej sieci w Trójmieście.

– Centrum wygodnych zakupów, a tak postrzegamy ETC Gdańsk, powinno oferować Klientom dostęp do produktów pierwszej potrzeby i szerokiego zakresu usług. Istotna jest również gastronomia – miejsce gdzie można wyskoczyć z rodziną na obiad, czy zamówić na wynos danie do domu. Mamy to na uwadze przy procesie rekomercjalizacji centrum i stąd rozwój oferty o pizzerię Domino’s. – mówi Marcin Juszczyk, Dyrektor ds. Inwestycji i członek zarządu w Grupie Capital Park.

Prace związane z przebudową centrum handlowego ETC Gdańsk przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Uruchomienie zmodernizowanej powierzchni centrum planowane jest na I kwartał nadchodzącego roku. Niezależnie, obiekt jest otwarty dla Klientów, którzy mogą robić zakupy w budynku głównym – w Intermarche czy RTV Euro AGD; a także w tymczasowych salonach zlokalizowanych na parkingu centrum, gdzie mogą skorzystać z usług i oferty marek: Camellia, pralnia Tara, kantor, Exxelent, Perfect GSM oraz Ekspres Krawiecki.

Po przebudowie, wśród nowych najemców centrum pojawią się m.in. drogeria Rossmann, sklep zoologiczny Zoo Karina oraz Textil Market. W nowej galerii dla dzielnicy Zaspa znajdzie się również koncept fitness dla pań – Egurolla Fitness Club.

Inwestorem projektu w ramach formuły joint venture są firmy: Capital Park i Akron Group. Agencją komercjalizującą projekt jest firma BOIG. Za projekt architektoniczny przebudowy odpowiada Pracownia Architektoniczna Alicja i Andrzej Andrzejewscy. Generalnym wykonawcą budowy, wyłonionym w przetargu, została firma Budimex.