AKTUALNOŚCI

Dorota Ejsmont awansuje na stanowisko Dyrektora w Savills Polska

Dorota Ejsmont otrzymała awans na stanowisko Dyrektora Działu Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego w warszawskim biurze międzynarodowej agencji doradczej Savills.

Dorota Ejsmont (2)

Źródło: Savills

Dorota posiada ponad 17-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych. Do Savills dołączyła w 2013 roku, aby objąć w zarządzanie Zespół Reprezentacji Wynajmującego. Pracowała m.in. dla Capital Park, King Sturge oraz Maxon Nieruchomości. Dorota doradzała wielu polskim i zagranicznym instytucjom, funduszom inwestycyjnym i deweloperom w zakresie wynajmu projektów biurowych, negocjacji i przedłużeniach umów najmu i przy kampaniach marketingowych. Odpowiada za projekty zlokalizowane w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

 „Awans Doroty jest uznaniem jej pracy i wkładu w rozwój firmy. Etyka biznesowa, profesjonalizm i kompetencje menedżerskie Doroty przyczyniły się do sukcesu Działu Powierzchni Biurowych, w tym do powiększenia portfela budynków obsługiwanych przez Savills.”, mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający w Savills Polska.

Dorota posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM – Certified Commercial Investment Member).

Zespół Reprezentacji Wynajmującego oferuje właścicielom nieruchomości biurowych oraz funduszom inwestycyjnym pełen zakres usług wynajmu powierzchni biurowych oraz renegocjacji umów najmu, wraz ze wsparciem marketingowym. Firmy, które jak dotąd powierzyły zespołowi Reprezentacji Wynajmującego swoje budynki, to m.in. Deka Immobilien, Commerz Real AG, Golub Gethouse, Invesco, Rockspring, Bouygues Immobilier, Kulczyk Silversten Properties, Skanska Property Poland, Vantage Development.

Źródło: Savills