AKTUALNOŚCI

DTZ doradzał firmie KMD przy wynajmie ponad 6 000 m kw. powierzchni biurowej

Firma KMD Poland sp. z o.o. wynajęła ponad 6 000 m kw. powierzchni biurowej w nowoczesnym biurowcu Gdański Business Center w Warszawie. W poszukiwaniach optymalnej lokalizacji, negocjowaniu transakcji najmu, zarządzaniu projektem biurowym oraz doradztwie technicznym KMD Poland sp. z o.o reprezentowała firma DTZ. Najemca wprowadzi się do budynku w październiku br.

Gdański Business Center

Firma KMD planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku i zamierza przyciągnąć największe talenty z branży IT — powiedziała Monika Brzoska, Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

Dla firmy ważne było znalezienie atrakcyjnej lokalizacji, która zapewni pracownikom łatwy dojazd. Istotna była również elastyczność w aranżacji przestrzeni. Nowe biuro firmy KMD będzie charakteryzowało się funkcjonalnością i efektywnym rozplanowaniem dostępnej przestrzeni zgodnie z najnowszymi trendami, co pozwoli stworzyć przyjazne i wydajne środowisko pracy — podsumowuje Paweł Strzemecki, Starszy Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych w DTZ.

Firma KMD Poland sp. z o.o wynajęła całe trzy piętra o powierzchni biurowej ponad 6 000 m kw.

Należący do firmy HB Reavis Gdański Business Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A, który znajduje się w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4, w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański. Do dyspozycji najemców jest blisko 48 tys. m kw. powierzchni biurowej. Obiekt został oddany do użytku w czerwcu 2014 r. W ubiegłym roku Gdański Business Center został doceniony przez ekspertów branżowych i uhonorowany tytułem „Projekt Biurowy Roku 2014” w prestiżowym konkursie CIJ Awards, a także otrzymał nagrodę Prime Property Prize w kategorii „Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Biurowej”.

Firma KMD Poland sp. z o.o jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora rządowego i prywatnego w Danii. W ramach rozwoju swojej działalności, firma KMD zdecydowała się na ekspansję na polski rynek i potrzebowała nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji.

Źródło: DTZ