AKTUALNOŚCI

Dwóch nowych najemców w Placu Unii

Firmy AECOM oraz Comuto Poland, polski oddział społecznościowego portalu wspólnych przejazdów BlaBlaCar, dołączyły do grona najemców warszawskiego biurowca Plac Unii, zlokalizowanego na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Nowi najemcy zajmą łącznie ponad 2 000 mkw. powierzchni biurowej.

Plac_Unii_1

AECOM to globalny dostawca usług infrastrukturalnych działający też w Polsce. Nowy najemca Placu Unii wprowadzi się do niego w kwietniu 2016 roku i będzie dysponował biurem o powierzchni 1 417 mkw. zlokalizowanym na 2. piętrze budynku A.

BlaBlaCar to największy na świecie serwis społecznościowy łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tym samym kierunku. Korzysta z niego ponad 25 milionów użytkowników w 20 krajach. W 13 biurach na świecie spółka zatrudnia ponad 400 pracowników, w tym ponad 20 w polskim oddziale, do którego stale prowadzi dalsze rekrutacje. Warszawskie biuro BlaBlaCar w Placu Unii będzie miało powierzchnię 610 mkw.

Oddany do użytku jesienią 2013 roku, Plac Unii jest jedną z największych i najbardziej cenionych projektów biurowych w Warszawie. W gronie najemców kompleksu znajdują się również: spółki z Grupy ING, Veolia Energia Polska S.A., Work Service, HRS, Compass Offices, Trigon Dom Maklerski S.A., ZeroChaos, Polski Związek Firm Deweloperskich, Sociomantic Labs, AMC Networks Poland, A+E Networks Poland, Green House Development, Futureal Management Poland, Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.

Za wynajem powierzchni w Placu Unii odpowiada Liebrecht & wooD. Obiektem zarządza firma WeCare.