AKTUALNOŚCI

Dworzec Centralny z kolejnymi najemcami

Oferta handlowo-usługowa na polskich dworcach kolejowych jest coraz bardziej zróżnicowana. Dotyczy to między innymi Warszawy Centralnej, która wzbogaciła się o kolejnych najemców. W ostatnim czasie na dworcu otwarte zostały nowe sklepy z modą i akcesoriami.

Do grona dotychczasowych najemców dołączyli: Clavier, Underground i Fabryka Snów. Wszystkie trzy sklepy zlokalizowane są w podziemnych galeriach dworca.

– Sklepy takie jak Clavier, Underground czy Fabryka Snów dowodzą, że dworce kolejowe to nie tylko odpowiednia przestrzeń do prowadzenia kawiarni czy saloniku prasowego. Doskonale sprawdzają się tam także takie usługi, jak wypożyczalnia samochodów, sklep z zabawkami, salon optyczny czy właśnie sklep z odzieżą – mówi Marta Zabłocka, dyrektor Departamentu Komercjalizacji Nieruchomości w PKP S.A.

Clavier jest kolejnym po I am najemcą oferującym na dworcu damskie akcesoria – głównie biżuterię i galanterię. To już drugi punkt tej sieci w budynkach należących do PKP S.A. – pierwszy został otwarty na dworcu Kraków Główny. Tego typu asortyment cieszy się coraz większą popularnością wśród osób odwiedzających dworce.

Zwolenników odzieży i akcesoriów militarnych może ucieszyć doskonale wyposażony sklep z artykułami subkulturowymi pod nazwą Underground. Nowością jest również Fabryka Snów, oferująca bieliznę polskich producentów.

źródło: pkpsa.pl