AKTUALNOŚCI

Dwupoziomowy Jupi Park i nowe sklepy w Arkadii

Oferta dziecięco-rozrywkowa Arkadii znacznie się powiększyła – dokładnie o 1200 mkw. na dwóch poziomach nowo otwartej sali zabaw Jupi Park. Na miejscu przewidziano nie tylko atrakcje dla dzieci, ale także bogato wyposażoną strefę relaksu dla rodziców. To nie jedyne otwarcie w Arkadii w ostatnim czasie.

Wizyta w Jupi Parku to rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą intensywnie i aktywnie wykorzystać wolny czas. Sala zabaw została otwarta na 2. poziomie Arkadii – obok kina – i jest największym, dwupoziomowym obiektem tej sieci w Polsce. Na najmłodszych czeka tam m.in. labirynt z przejściami linowymi, zjeżdżalnie tubowe, podwójna ślizgawka, tory samochodzikowe, dwie trampoliny, baseny z tysiącami kulek, boisko i multimedialny salon gier. W Jupi Parku znajduje się także sala baletowa, a po wcześniejszym uzgodnieniu w jednym z czterech przeznaczonych do tego pokoi można zorganizować tematyczne urodziny prowadzone przez animatorki w przebraniach. Na miejscu będą też organizowane warsztaty i spotkania dla rodziców, okazjonalne imprezy, ferie i półkolonie.

W strefie relaksu rodzice mogą skorzystać z groty solnej, leżaków, baru z przekąskami i aromatyczną kawą oraz wygodnych kanap. Na miejscu znajdują się również toalety oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, a w całym obiekcie dostępna jest sieć WiFi. Lokal jest monitorowany i klimatyzowany, na całej jego powierzchni zainstalowano antypoślizgową wykładzinę.

Dzieci do 3 lat mogą korzystać z Jupi Parku pod opieką dorosłych. Istnieje również możliwość zamówienia opiekunki, która indywidualnie zajmie się pociechą pod nieobecność rodziców, dodatkową usługą zaś dla dzieci starszych jest możliwość odrobienia z nimi lekcji. Dzieci powyżej 3 lat mogą korzystać z sali zabaw bez rodziców, a dzieci niepełnosprawne nie ponoszą opłat za korzystanie z niej. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: www.arkadia.com.pl.

Ostatnio w Arkadii otworzyło się również kilka innych nowych lokali.

Do miłośników mody swoje kolekcje kieruje nowy lokal Superdry (ok. 180 mkw.) na poziomie 1., oferujący t-shirty, koszulki polo, topy, denim, sukienki, kurtki, koszule, dzianiny, obuwie, a także szeroką gamę toreb i akcesoriów. Dla wiernych bardziej eleganckiemu stylowi klientów otwarty został salon Lambert (ok. 57 mkw., poziom 1. obok Vistuli) – oferta marki to koszule uszyte z tkanin bawełnianych najwyższej jakości, zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa. Podobny asortyment panowie znajdą w nowo otwartym na poziomie 1. Arkadii salonie Gant (120 mkw.).

Kolejnym sklepem modowym, który niedawno otworzył się w centrum, jest salon Vagabond (poziom 0 między Samsungiem a The Body Shop), proponujący klientom styl łączący klasyczną elegancję retro z codziennym, wygodnym casualem. Wyłącznie paniom poświęcony jest za to nowy salon z modą damską Aggi (ponad 160 mkw.) na poziomie 1., pomiędzy Benettonem a Jubitom Luxury Omega. To polska marka, oparta na wyłącznie rodzimych projektach i wykonawstwie. Oferta obejmuje propozycje do biura, na co dzień oraz na wyjątkowe okazje, a cechuje ją precyzyjna selekcja materiałów i staranne krawiectwo. Listę najnowszych salonów w Arkadii zamyka współtworzona przez polskich projektantów marka modowa Medicine (ponad 400 mkw., poziom 1., obok Stradivariusa).

Renowację przeszły również takie lokale handlowe i usługowe, jak myjnia samochodowa Autonatura na parkingu podziemnym, sklep marki modowej Mango (przeniesiony na poziom 1. obok Orsaya), który powiększył swoją ofertę o asortyment męski i dziecięcy, a dzięki powierzchni 1023 mkw. stał się flagowym salonem tej marki w Polsce, oferującym wszystkie linie produktowe (Men, She, Kids).

Przeobraziły się również sklepy Deichmann, W.Kruk oraz Vistula, która stała się flagowym, a zarazem największym sklepem marki w Polsce (400 mkw.) ze specjalnymi usługami krawieckimi – made to measure (MTM).