AKTUALNOŚCI

Do działu wycen i doradztwa Savills dołączył Tomasz Paszkowski

Tomasz Paszkowski dołączył do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako starszy konsultant w Dziale Wycen i Doradztwa w Warszawie. Tomasz będzie wykonywał wyceny nieruchomości i analizy biznesowe oraz świadczył usługi doradcze w zakresie nieruchomości dla klientów Savills.

T.Paszkowski, źródło: mat. prasowe

T.Paszkowski, źródło: mat. prasowe

Tomasz posiada ponad 5-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, w szczególności w zakresie wycen, badań rynku i doradztwa transakcyjnego. Zanim dołączył do Savills, pracował w firmach konsultingowych PwC, a później Deloitte, gdzie uczestniczył w projektach obejmujących, m.in. wyceny nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, wyceny przedsiębiorstw, due diligence nieruchomości, analizy stawek czynszów oraz przeglądy wycen nieruchomości na potrzeby audytu.

Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Na tej uczelni ukończył też w 2013 roku studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości. Posiada państwowe uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego i jest w trakcie uzyskiwania uprawnień RICS.

Kamil Kowa, Dyrektor Działu Wycen i Doradztwa w Savills, mówi: „Jest mi niezmiernie miło powitać Tomasza w naszym zespole. Mam nadzieję, że jego kompetencje i doświadczenie przyczynią się do sukcesu naszego rozrastającego się działu Wycen i Doradztwa. Życzę mu wielu wyzwań i sukcesów zawodowych.”

źródło: mat. prasowe