AKTUALNOŚCI

Echo Investment podwójnym Deweloperem Roku!

Spółka Echo Investment zdobyła główne nagrody w kategoriach Office Developer of the Year oraz Retail Developer of the Year w konkursie Eurobuild Awards 2015. Transakcją inwestycyjną roku w Europie Środkowo-Wschodniej okazało się przejęcie blisko 66 proc. udziałów w firmie Echo Investment przez Griffin Real Estate.

Wyróżnienie dla najlepszego dewelopera biurowego roku odebrał Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur Echo Investment.

To dla nas szczególnie ważna nagroda, ponieważ nasza firma w sektorze biurowym w ostatnim czasie jest bardzo aktywna. To również potwierdzenie tego, że zmierzamy w dobrym kierunku oferując inwestycje biurowe najwyższej jakości. Ukoronowaniem naszych dotychczasowych działań będzie przyszłoroczne otwarcie 155-metrowego Q22 w biznesowym sercu stolicy” – mówi Rafał Mazurczak.

Nagrodę w kategorii  Retail Developer of the Year odebrał Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Kończący się rok był dla nas bardzo pracowitym okresem, który wiążemy przede wszystkim z Galerią Sudecką wynajętą w 100 proc. jeszcze przed wiosennym otwarciem. Za nami również otwarcie II etapu Outlet Park Szczecin, a przed nami rozbudowa szczecińskiego Galaxy i wiele innych ciekawych projektów.” – mówi Marcin Materny.

Gala wręczenia nagród 6. edycji konkursu Eurobuild Awards odbyła się 3 grudnia br. w Warszawie. Eurobuild Awards to nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych firm oraz projektów zrealizowanych/otwartych w bieżącym roku.

źródło: www.echo.com.pl