AKTUALNOŚCI

Echo Investment zaprasza na sesję tematyczną “Polish your retail” na targach MAPIC

19 listopada br., podczas międzynarodowych targów MAPIC we francuskim Cannes, odbędzie się sesja tematyczna „Polish your retail” dotycząca polskiego rynku nieruchomości komercyjnych zorganizowana przez Echo Investment, BNP Paribas Real Estate we współpracy z Polską Radą Centrów Handlowych.

MAPIC to jedne z największych i najważniejszych targów nieruchomości komercyjnych na świecie, które od 18 do 20 listopada br. zgromadzą ponad 8 400 uczestników, w tym ponad 2 400 przedstawicieli sieci handlowych i 2 300 deweloperów. Tegoroczna edycja to 12 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, na której znajdzie się 700 wystawców z całego świata.

Nieodłącznym elementem MAPIC jest inspirująca część konferencyjna oraz szereg imprez skierowanych do wszystkich przedstawicieli rynku handlowego od przedstawicieli miast, poprzez deweloperów, inwestorów po przedstawicieli sieci handlowych.

Sesja tematyczna “Polish your retail” odbędzie się 19 listopada w godz. 15.30-17.00 w Pałacu Festiwalowym w Cannes (SHOPPING THE WORLD, Champs-Élysées room – Palais -1). W sesji wezmą przedstawiciele deweloperów i sieci handlowych, a dyskusję poprowadzi Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna Eurobuild CEE.

Źródło: Echo Investment