AKTUALNOŚCI

ECI Annopol Business Park z nowym najemcą

Konsultanci AXI IMMO wspierali firmę Bel-Pol w negocjacjach umowy najmu w parku magazynowym ECI Annopol Business Park. Dystrybutor podłóg i drzwi, firma wynajął 580 mkw. powierzchni magazynowej  na okres 5 lat.

Annopol_Business_Park

Bel-Pol jest polską firmą założoną w 1991 roku. Zajmuje się dystrybucją elementów wykończenia wnętrz – przede wszystkim drzwi i podłóg. W skali roku firma osiąga przychody o wysokości 200 mln zł, plasując się w ścisłej czołówce w branży. Obsługuje klientów detalicznych, hurtowych i inwestycyjnych. Bel-Pol zatrudnia ponad 400 osób.

Dla zapewnienia konsumentom wysokiego poziomu dostępności produktów prowadzimy intensywne działania dystrybucyjne. W związku z ciągłym rozwojem naszej działalności zdecydowaliśmy się na wynajęcie powierzchni magazynowej w parku magazynowym ECI Annopol Business Park. Obiekt wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom zarówno pod względem wielkości, lokalizacji, specyfikacji technicznej, jak i warunków umowy najmu – komentuje Wiesław Maślanka, Kierownik Regionu Łódzkie-Mazowieckie z Bel-Pol.

Nasz park cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z wielu branż. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie zarówno firm produkcyjnych, jak i logistycznych. W naszej ofercie znajdują się powierzchnie magazynowe i elastyczne powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie. Dużym atutem parku jest lokalizacja zaledwie 15 min od centrum Warszawy oraz bliskość pętli tramwajowej – mówi Agnieszka Kozłowska, przedstawiciel firmy ECI.

Naszym celem był wybór lokalizacji uwzględniającej wymagania klienta oraz  uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków najmu. Bel-Pol zdecydował się na wysokiej jakości powierzchnię magazynową, w lokalizacji najbardziej odpowiedniej do zaopatrzenia sklepów na Targówku i w Jankach, realizacji dostaw dla klientów instytucjonalnych oraz do indywidualnych odbiorców. Powierzchnia została przygotowana tak, aby spełnić szczególne potrzeby najemcy w zakresie wykorzystania magazynu. Dzięki udanej współpracy wszystkich stron założone cele zostały zrealizowane. – dodała Anna Peczela, Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO

ECI Annopol Business Park to centrum magazynowo-logistyczne oferujące 32 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Budynki klasy A o wysokim standardzie wykończenia dostosowane są do klientów z różnych branż. Usytuowanie parku na Białołęce gwarantuje dobry dojazd drogą S8 do południowej obwodnicy Warszawy S2, a także dogodną obsługę lokalnego rynku zbytu – odległość od ścisłego centrum miasta wynosi zaledwie 10 km. W pobliżu znajdują się linie komunikacji publicznej.