AKTUALNOŚCI

English Home w NoVa Park

Właściciel NoVa Park, firma Futureal, podpisał nową długoterminową umowę najmu. Już niedługo w Centrum Handlowym NoVa Park zostanie otwarty salon marki English Home, oferujący akcesoria do domu. Będzie to pierwszy salon marki w całym województwie lubuskim!

English Home to turecka marka oferująca klientom ponad 2000 produktów utrzymanych w klasycznym stylu brytyjskim. W ofercie nowego sklepu klienci NoVa Park będą mogli znaleźć m.in. tekstylia dla domu (pościele, ręczniki, narzuty na łóżka, kołdry i poduszki, dywany, firanki, obrusy), meble, akcesoria dekoracyjne i dodatki do aranżacji wnętrz, w tym wyposażenie do kuchni, łazienki, sypialni i salonu, a także na specjalne okazje takie jak ślub.

„English Home to kolejny salon z wyposażeniem wnętrz w NoVa Park, a zarazem pierwszy sklep tej marki w regionie. Cieszymy się, że nasze centrum przyciąga marki niedostępne dotąd na rynku lokalnym. Jestem przekonana, że nowy najemca ujmie klientów NoVa Park swoimi produktami inspirowanymi klasycznym angielskim wzornictwem” mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Salon English Home o powierzchni blisko 150 m2 zlokalizowany będzie na parterze obok Księgarni Matras.

źródło: mat. prasowe