AKTUALNOŚCI

Ferio Wawer otwarte dla mieszkańców

6. listopada nastąpi oficjalne otwarcie Centrum Handlowo-Usługowego Ferio Wawer w Warszawie, którym zarządza Zespół Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami Savills. To piąte już Centrum Ferio zbudowane przez RE project developmentw ciągu ostatnich 10 lat. Na ponad 12 000 m kw. znajdzie się 40 sklepów.

Ferio Wawer, źródło: domwawa.pl

Ferio Wawer, źródło: domwawa.pl

Ferio Wawer jest zlokalizowane u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej w warszawskim Wawrze, w sąsiedztwie stacji kolejowej Międzylesie. Inwestor postanowił zaadoptować przedwojenne hale dawnej Fabryki Aparatów Elektrycznych K. Szpotańskiego. Tą koncepcje zrealizowali architekci ze studia Kuryłowicz & Associates, którzy umiejętnie połączyli zabytkowe wnętrza z nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi. To pierwsze tak nowoczesne centrum w tej części Warszawy.

Zakres dotychczasowej współpracy Savills z RE project development obejmował przygotowanie do otwarcia Ferio Wawer wraz z, m.in. opracowaniem budżetów, doradztwem dotyczącym rozwiązań technicznych i organizacyjnych, organizacją przetargów na usługi serwisowe oraz zatrudnieniem i szkoleniem zespołu. Cieszymy się z nadejścia uroczystego otwarcia i dalszej współpracy z RE project development w zakresie zarządzania centrum. Jesteśmy dumni, że do naszego portfolio dołączył projekt, który nie tylko wyróżnia się na lokalnym rynku, ale jest przykładem udanej adaptacji zabytkowego obiektu w skali kraju”, mówi Michał Muc, Dyrektor Działu Kompleksowego Zarządzania NieruchomościamiSavills Polska.

źródło: savills.pl