AKTUALNOŚCI

Fitch Polska zostaje w Saski Crescent

Savills reprezentowała agencję ratingową Fitch Polska w renegocjacjach umowy najmu niemal 400 mkw. powierzchni biurowej w budynku Saski Crescent w Warszawie.

Saski Crescent, źródło: savills.pl

Saski Crescent, źródło: savills.pl

Dominik Reszetko, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w Savills, komentuje: „Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak prestiżowym klientem, jakim jest Fitch Polska. Dzięki intensywnej pracy, udało nam się uzyskać dla klienta bardzo dobre warunki najmu w budynku, który znajduje się w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu, obok stacji metra Świętokrzyska.”

„Cieszymy się, że kolejny najemca docenił naszą ofertę i zdecydował się zostać na dłużej w budynku Saski Crescent. Doskonała lokalizacja projektu oraz jego wysoki standard sprawiają, że Saski Crescent cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców.”, dodaje Agata Wołos, asset manager z funduszu CA Immo, który jest właścicielem obiektu.

Saski Crescent to 9-kondygnacyjny budynek, zlokalizowany przy ul. Królewskiej, w pobliżu Parku Saskiego, oferujący około 15 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Najemcy budynku mają do dyspozycji 170 miejsc parkingowych w parkingu podziemnym. Ponadczasowa elewacja ze szkła i wysokiej jakości detale architektoniczne nadają budynkowi unikalnego charakteru.

źródło: savills.pl