AKTUALNOŚCI

Freightliner i National Instruments najemcami IBC

Freightliner Polska, jeden z wiodących dostawców usług na rynku towarowych przewozów kolejowych, i National Instruments Polska, lider w technologii urządzeń wirtualnych wykorzystywanych do pomiarów i ich automatyzacji, dołączyli do najemców International Business Centre (IBC) w Warszawie. Kompleks biurowy jest własnością otwartego funduszu nieruchomości Deka Immobilien Europa. Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills reprezentował właściciela jako agent wyłączny IBC.

źródło: savills.pl

źródło: savills.pl

Freightliner Polska wprowadził się do budynku B, gdzie zajmuje 1190 m kw. powierzchni biurowej na dziewiątym piętrze.
National Instruments Polska zajmie 500 m kw. na trzecim piętrze w budynku B. Nowy najemca wprowadzi się do biura w pierwszym kwartale 2016 roku.

“Cieszymy się, że Freightliner i National Instruments wybrały IBC na swoje siedziby. Oprócz solidnej architektury, główną zaletą budynku jest jego korzystne położenie. Atutami lokalizacji wymienianymi często przez najemców są przede wszystkim: Pole Mokotowskie, panoramiczny widok na Warszawę, tętniące życiem ulice i różnorodne udogodnienia w najbliższej okolicy. Odnowione lobby recepcyjne w obu budynkach dodatkowo podniosły jego prestiż.”, mówi Jakub Parys, konsultant z Działu Reprezentacji Wynajmującego Savills.

International Business Center, kompleks biurowy klasy A+ o powierzchni ok. 36 000 m kw., jest zlokalizowany na skrzyżowaniu Waryńskiego i Alei Armii Ludowej. IBC oferuje bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, obejmującą linie autobusowe i tramwajowe oraz stację metra Politechnika, znajdującą się tuż obok budynku. IBC posiada dwa niezależne wejścia, postój taksówek, a także trzypoziomowy, podziemny parking na 275 miejsc.

źródło: savills.pl