AKTUALNOŚCI

Galeria Jurowiecka zdobywa nowych najemców

Galeria Jurowiecka w Białymstoku, zarządzana przez międzynarodową firmę doradczą Savills, powiększyła grono najemców o dwie nowe marki: Jeans World i Deni Cler. Galeria, która działa od października 2015 roku a jej deweloperem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, sukcesywnie realizuje założoną strategie rozwoju.

Jeans World to sklep z ofertą doskonale znanych marek, jak Tommy Hilfiger Denim, LeeCoper czy Guess. Oferta salonu to propozycje oparte o wieloletnie tradycje w modzie i połączenie stylu ze sportową wygodą. Sklep Jeans World w Galerii Jurowieckiej funkcjonuje na 207,29  m kw. na poziomie +1 a jego inauguracja nastąpiła 22 czerwca.

Deni Cler to marka odzieżowa dla kobiet, oferująca śmiałe kolekcje z najwyższej jakości tkanin. W Galerii Jurowieckiej sklep Deni Cler zajmuje 73,75 m kw. i znajduje się na poziomie 0, jego otwarcie nastąpiło 25 czerwca.

Galeria Jurowiecka to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni najmu 25 000 m kw. Obiekt jest usytuowany w centrum Białegostoku u zbiegu al. Piłsudskiego, ul. Sienkiewicza i Jurowieckiej. Na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej znajduje się 100 lokali i stoisk, w tym punkty gastronomiczne, usługowe i rozrywkowe. Do najemców centrum należą m.in.: supermarket Stokrotka, drogeria Rossmann, salon obuwniczy CCC, elektromarket Media Expert, sklep z odzieżą sportową Martes Sport, klub fitness Calypso, kino Helios ale także Empik, Deichmann, Douglas oraz sklepy grupy LPP jak Reserved, Mohito i House. W ofercie obiektu znajdują się także marki z elegancką modą damską jak Lidia Kalita, Bagatt czy salon Pure Fashion z markami Gerry Weber i Betty Barclay. Dodatkowym atutem lokalizacji jest niedawno otwarty 3-gwiazdkowy hotel Ibis Styles.

Źródło: Savills