AKTUALNOŚCI

Galeria Morena z nowymi markami sportowymi

Galeria Morena w Gdańsku, która jest obecnie w ostatniej fazie rozbudowy i rekomercjalizacji, poszerzyła swoją ofertę najemców o trzy znane marki sportowe: Trygon Sport, Martes Sport oraz Decimas. Nowe sklepy wraz z nowoczesnym fitness klubem, który powstanie w Galerii Morena, pozwolą zaoferować lokalnym klientom szeroką i różnorodną ofertę sportową oraz możliwość kompleksowego zadbania o zdrowie i formę fizyczną.

Galeria Morena, źródło: http://media.carrefour.pl/

Galeria Morena, źródło: http://media.carrefour.pl/

Przebudowa Galerii Morena w Gdańsku należy do jednych z najważniejszych inwestycji prowadzonych aktualnie przez firmę Carrefour w Polsce. Obecnie na terenie galerii realizowany jest ostatni etap przebudowy i trwają intensywne działania rekomercjalizacyjne. Częścią tych działań jest wprowadzenie do Galerii Morena trzech nowych sklepów sportowych – Trygon Sport, Decimas oraz Martes Sport, które zajmą łącznie powierzchnię ponad 1 400 m. kw. Klienci znajdą w nich asortyment niezbędny do uprawiania różnych dyscyplin sportu oraz bogatą kolekcję odzieży i akcesoriów. Obecnie poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już znacznie 90%.

Uzupełnieniem oferty sklepów sportowych, będzie zlokalizowany na drugim piętrze nowej galerii nowoczesny fitness klub. Na powierzchni blisko 1 200 m. kw. mieszkańcy Gdańska skorzystają z szerokiej oferty zajęć fitness, kompleksowo wyposażonej siłowni, a także porad profesjonalnych trenerów, dietetyków oraz masażystów.

Wzbogacona oferta sportowa to nie jedyne zmiany w Galerii Morena. Do najważniejszych należą również relokacja dotychczasowej strefy food-courtowej, gruntowna modernizacja hipermarketu Carrefour czy otwarcie nowej strefy rozrywkowej. Po zakończeniu przebudowy, planowanej na drugi kwartał bieżącego roku, łączna powierzchnia Galerii Morena wyniesie ponad 33 000 m. kw. W rekomercjalizacji powierzchni nowej galerii Carrefour wspomaga firma Colliers International.

Carrefour Polska to właściciel i zarządcą sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA. Centra należące do firmy znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach w całym kraju i oferują ciekawą i różnorodną ofertę najemców. Zgodnie ze swoją strategią Carrefour dokonuje dynamicznych inwestycji w rozbudowę i remodeling zarządzanych przez siebie obiektów, których celem jest ich pełne dopasowanie do oczekiwań lokalnych klientów oraz zwiększenie wartości posiadanych w Polsce aktywów.

źródło: http://media.carrefour.pl