AKTUALNOŚCI

Gotowe mieszkania w Moko – Ronson zakończył realizację pierwszego etapu osiedla

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Moko zlokalizowanego przy ul. Magazynowej na warszawskim Mokotowie i rozpoczął przekazywanie kluczy klientom. Osoby, które rozważają zakup mieszkania w tej inwestycji, już teraz mogą wejść do mieszkania pokazowego i skorzystać ze specjalnej oferty pakietu wykończeniowego.

– Osiedle Moko cieszy się szczególną popularnością wśród młodych rodzin, dla których bardzo ważna jest dobra lokalizacja i bogata infrastruktura z dostępem do placówek edukacyjnych, sportowych i kulturalnych. Zaledwie kilka minut od inwestycji znajduje się Galeria Mokotów, teatr „Druga Strefa”, a także ponad dziesięć szkół i przedszkoli – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Zadbaliśmy o to, żeby dać szansę mieszkańcom na ciekawe spędzanie czasu również na terenie samego osiedla. Czeka na nich Moko Club, czyli specjalna strefa ze stołem bilardowym, telewizorem i konsolą do gier, który posłuży rodzinnej i sąsiedzkiej integracji – dodaje Andrzej Gutowski.

W ramach osiedla Moko Ronson oferuje wsparcie związane z wykończeniem i aranżacją wnętrz we współpracy z profesjonalistami firmy redNet Dom, którzy zrealizowali już blisko 2000 koncepcji wykończeniowych. Za wykończenie mieszkania o powierzchni co najmniej 81 m2 klienci w ramach wyjątkowej oferty zapłacą 99 zł za m 2 .

Osiedle Moko to cztery budynki w ramach dwóch etapów z 326 mieszkaniami i 19 lokalami usługowymi. W pierwszym etapie, dla którego Ronson otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie i rozpoczął przekazywanie kluczy klientom, powstało 166 mieszkań. Zakończenie drugiego etapu, obejmującego 160 mieszkań, planowane jest na IV kwartał br.

Dotychczas na osiedlu Moko sprzedano 3/4 wszystkich lokali. Aktualna oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 55 m 2 do 139 m2 . Ceny zaczynają się od 8200 zł brutto za m2 .

Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna, przestronne balkony, a niektóre lokale tarasy o powierzchni nawet do 126 m2 . Pomiędzy budynkami powstał zielony dziedziniec, na którym posadzono drzewka i krzewy, a przy każdym wejściu do klatki znajdują się roślinne akcenty.

Więcej informacji: www.moko.ronson.pl

źródło: http://ronson.pl