AKTUALNOŚCI

Guess i Siberika w Galerii Malta

Oferta handlowa Galerii Malta z miesiąca na miesiąc wzbogaca się o nowe sklepy. Tym razem do grona najemców centrum dołącza kultowa marka odzieżowa, obecna jedynie w największych polskich miastach, i wyjątkowa marka kosmetyków organicznych.

Mimo nasycenia poznańskiego rynku centrów handlowych, Galerię Malta niezmiennie charakteryzuje wysoki poziom przedłużanych i nowo podpisywanych umów, a nowi najemcy zawsze wpisują się w najaktualniejsze trendy i potrzeby zgłaszane przez konsumentów.

Już w pierwszej połowie września w obiekcie nad brzegiem Jeziora Maltańskiego otworzy się m.in. butik pochodzącej zza oceanu marki Guess, oferujący kultową odzież dla kobiet i mężczyzn, a także obuwie, torebki i akcesoria. Butik marki, która w Polsce wciąż rozwija swoją sieć, będzie znajdował się na parterze centrum i zajmie powierzchnię blisko 290 m kw.

Natomiast w połowie lipca oferta drogeryjna Galerii Malta wzmocniła się o sklep z kosmetykami naturalnymi i organicznymi marki Siberika, który zajmuje ponad 40 m kw. Sieć Siberika składa się z 31 sklepów na terenie Polski i Łotwy a w każdym z nich można znaleźć blisko 2500 naturalnych produktów do pielęgnacji ciała i środków czystości dla domu, wykonywanych z dzikich ziół i roślin Syberii.

Źródło: Galeria Malta