AKTUALNOŚCI

Helion nowym biurem Hogg Robinson Polska

Spółka Hogg Robinson Polska, specjalizująca się w obsłudze podróży biznesowych, wybrała warszawski budynek Helion na nową siedzibę dla swojego biura. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowali eksperci z firmy doradczej Knight Frank. Natomiast najemcę wspierali w transakcji specjaliści z firmy Colliers International.

Hogg Robinson Polska wprowadził się w sierpniu do Heliona, zajmując część z wynajętych 1 070 m kw. Na całym metrażu firma zagości do lipca 2017 roku.

„Najemcy polubili nasz kameralny budynek Helion, co potwierdza fakt, iż zdecydowana większość firm już w nim zadomowionych, przedłuża umowy najmu. Ponadto, jest to jeden z nielicznych obiektów biurowych na Mokotowie, którego najemcy nie odczuwają w większym stopniu problemów komunikacyjnych związanych z wydłużonym czasem dojazdu do pracy wskutek korków  towarzyszących rozpoczętym robotom drogowym i modernizacji ulicy Marynarskiej. Cieszy nas, iż w ostatnim czasie powiększyło się grono najemców doceniających również oferowane przez nas, konkurencyjne warunki najmu. Dzięki współpracy z Knight Frank zakończyliśmy z sukcesem negocjacje z firmą Hogg Robinson Polska, która w sierpniu zagościła w Helionie.” –  mówi Łukasz Laskowski, Asset Manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce.

Helion wchodzi w skład kompleksu Cybernetyki Office Park, zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Całkowita powierzchnia najmu w tym biurowcu wynosi prawie 9 000 m kw. i jest rozlokowana na 6 naziemnych kondygnacjach. Helion oferuje powierzchnie dobrze doświetlone światłem dziennym, elastyczne i efektywne w aranżacji. Ponadto, budynek dysponuje licznymi miejscami postojowymi, zarówno na parkingu zewnętrznym, jak i w garażu podziemnym.

Źródło: Knight Frank